Як виглядає агентура фсб на Закарпатті

Про це пише у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/351

❗️Як виглядає агентура фсб на Закарпатті?

❗️Крім московських попів та маловідомих інтернет блогерів є ше категоря респектабельних бізнесменів, які мали тісні контакти з ерефією ще з часів комуно-комсомольського минулого.

❗️Завдяки сімейним розбіркам у родині одного з найпотужніших бізнесменів Закарпаття Володимира Гісема (директор Ужгородського коньячного заводу та власник ще з десятка колишніх державних підприємств), стали відомі широкому загалу факти його плідної співпраці з російськими структурами, а також медіапросування у російських ЗМІ.

❗️Причому це була не просто реклама коньячного бізнесу, а вилизування дупи політичним лідерам ворожої держави.

❗️Цитати з іміджевих публікацій Гісема в журналі «Русская водка».

❗️«…россия уже выиграла свой Сталинград … и скоро выиграет Третью мировую войну».

❗️«вы в россии ещё назовете путина с медведевым  Мининым и Пожарским».

❗️Очевидно, що на таких «червоних директорів» була зроблена ставка окупантів у випадку успіху широкомасштабної агресії рф проти незалежної України. ❗️Вони мали розставляти кадри на місцях, рулити процесом.

❗️У Запоріжжі СБУ затримали президента АТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва, підозрюючи його у співпраці з росією, він також був представником старої гвардії «червоних директорів».

❗️Всім представникам 5 колони кремля, які через зміну обставин хочуть показати свою непричетність до путінського режиму, треба брати приклад з нардепа Віктора Балоги, який після пиття шампанського з путлером у компанії януковича та постійних вояжів до москви, святкування днів народжень у компанії медведчука, побачивши, що Україна вистояла, різко змінив свою позицію і публічно озвучує правильні речі – путін х…ло. росія – капут.

З цього приводу читайте також наших колег з видання “РІО” –

Ще одного відомого закарпатця звинувачують в прихильності до путіна та росії

https://
https://

1 comment

Паша says:


До Служби безпеки України 
Відкритий лист
Трудового колективу – засновників
ОП УЖГОРОДСЬКИЙ КОНЬЯЧНИЙ ЗАВОД

З повідомлень у пресі нам стало відомо про довгоочікуване притягнення до відповідальності керівника резидентури ФСБ по Закарпатській області Гісема В.В.

Вважаємо, що наші свідчення можуть зіграти доказову роль у справі і тому просимо слідство перевірити наведені нижче факти, які може підтвердити будь-який із засновників УКЗ:

1. Гісем привласнив коньячний завод і керує ним за підробленими документами, незаконно перереєструвавши на себе в 2021-му році 100% заводу на себе і не віддавши засновникам близько 2 мільярдів гривень.
2. Гісем завжди ховав гроші в РФ, постійно зустрічався з російськими бізнесменами і має впливових друзів у Кремлі
3. Гісем, використовуючи агентуру фсб в правоохоронних органах, захопив масу підприємств, нерухомості, земель в Закарпатті та інших областях України – з метою або все зруйнувати, або перенаправити дохід в РФ
4. Гісем, з метою приховування своїх злочинів, підкупив великих представників влади та правоохоронців на Закарпатті – ми допускаємо, що вони теж агенти ФСБ.
5. Саме вищевказані корупціонери незаконно закрили справу № 12013070030001666, де 50 свідків звертаються з приводу злочинів цього фсбшника.
6. Ще більше сотні справ по злочинах Гісема незаконно, за хабарі закрито корупціонерами, завербованими ним в ФСБ.

Просимо

1 витребувати з архіву справу №12013070030001666, приєднати до матеріалів поточной справи і ретельно розслідувати, з’ясувати хто, і на якій підставі закрив настільки очевидну справу з особливо тяжкими злочинами.
2. Витребувати всі інші справи по діяльності Гісема і розслідувати їх всебічно і об’єктивно.
3 притягнути до відповідальності корупціонерів-співучасників злочинів Гісема з владних структур та правоохоронних органів, які працюють нині на ФСБ:
Бенцу Ю. Ю.
Чубірко І. І.
Вацко В. Ф.
Чейпеша А. П.
та інших
4 повернути вкрадені Гісемом підприємства законним власникам
5 притягнути Гісема за держзраду, розкрадання в особливо великих розмірах та інші злочини
6 притягнути його подільників до відповідної відповідальності, для чого достатньо просто знайти всіх, хто незаконно закрив зазначені справи, і за їхніми свідченнями припинити діяльність усій решті мережі Фсб в Закарпатті, підпорядкованої Гісему

Засновники ОП «Ужгородський коньячний завод»

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *