Як виглядає агентура фсб на Закарпатті

Як виглядає агентура фсб на Закарпатті

Про це пише у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/351

❗️Як виглядає агентура фсб на Закарпатті?

❗️Крім московських попів та маловідомих інтернет блогерів є ше категоря респектабельних бізнесменів, які мали тісні контакти з ерефією ще з часів комуно-комсомольського минулого.

❗️Завдяки сімейним розбіркам у родині одного з найпотужніших бізнесменів Закарпаття Володимира Гісема (директор Ужгородського коньячного заводу та власник ще з десятка колишніх державних підприємств), стали відомі широкому загалу факти його плідної співпраці з російськими структурами, а також медіапросування у російських ЗМІ.

❗️Причому це була не просто реклама коньячного бізнесу, а вилизування дупи політичним лідерам ворожої держави.

❗️Цитати з іміджевих публікацій Гісема в журналі «Русская водка».

❗️«…россия уже выиграла свой Сталинград … и скоро выиграет Третью мировую войну».

❗️«вы в россии ещё назовете путина с медведевым  Мининым и Пожарским».

❗️Очевидно, що на таких «червоних директорів» була зроблена ставка окупантів у випадку успіху широкомасштабної агресії рф проти незалежної України. ❗️Вони мали розставляти кадри на місцях, рулити процесом.

❗️У Запоріжжі СБУ затримали президента АТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва, підозрюючи його у співпраці з росією, він також був представником старої гвардії «червоних директорів».

❗️Всім представникам 5 колони кремля, які через зміну обставин хочуть показати свою непричетність до путінського режиму, треба брати приклад з нардепа Віктора Балоги, який після пиття шампанського з путлером у компанії януковича та постійних вояжів до москви, святкування днів народжень у компанії медведчука, побачивши, що Україна вистояла, різко змінив свою позицію і публічно озвучує правильні речі – путін х…ло. росія – капут.

З цього приводу читайте також наших колег з видання “РІО” –

Ще одного відомого закарпатця звинувачують в прихильності до путіна та росії

https://
https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *