Ужгородська міськрада хоче профінансувати приватну структуру на мільйони гривень

Не клей дурня, Ужгородська міськрадо
Ужгород. 8-го серпня, у вівторок, на сесії депутати розглянуть питання про створення в місті осередку Української академії лідерства. На це керівництво навчального закладу просить 8 мільйонів гривень. Частину цих коштів має дати Ужгород, а іншу-Закарпатська обласна рада. Академії потрібне приміщення для створення так званого кампусу, в якому абітурієнти житимуть і навчатимуться. Хто вони? Випускники шкіл, котрі не визначилися, до якого вузу податися, й от протягом річного перебування в академії зможуть це зробити.
Під час війни цей крок – лобіювання інтересів Української академії лідерства – звісно, сприймається не те що неоднозначно, а з нерозумінням, обуренням.
Академія – приватна. Діє з 2015 року. Має відділення в п”яти регіонах. Нині навчальний процес проходить лише у Львові. В інших через воєнну небезпеку поки робота поставлена на паузу.
До Ужгорода академія вже давно проявляє посилену увагу. Весною тут була делегація керівництва, яка зустрілася з очільниками Ужгородської міськради. На ній заговорили про ті вісім мільйонів. У червні в Ужгороді провели 300-отчленний академічний молодіжний фестиваль.
Плата за навчання в Українській академії лідерства понад 40 тисяч гривень. Адміністрація стверджує, що повна вартість річного вишколу перевищує 300 тисяч гривень. Не буду піддавати сумніву, що цей навчальний заклад є сучасним, просунутим, актуальним. Котрий є дуже помічним у зростанні нашої молоді. Так заклади популярні в ЄС, США.
Але ж, панове професори, мери, депутати – ВІЙНА! За ті мільйони можна підсилити озброєнням 128 Закарпатську бригаду, розвідувальний батальйон “Сонечко”, або направити в місцеві лікарні для лікування поранених бійців.
От міська рада Мукачева вже дала для фронту, для Перемоги України мільярд гривень.
А у порядку денному сесії Ужгородської міськради 8 серпня нема ні пункта про підтримку наших захисників.
Як вони здолають московську орду, Українська академія лідерства зможе взятися за відкриття свого відділення в Ужгороді. Сама. Бо це її приватна справа, власний бізнес-проєкт. Держава, органи місцевого самоврядування нададуть моральну, не матеріальну підтримку. А то завтра низка діючих у Закарпатті приватних вузів прийдуть з клопотанням до мерій, ОДА-ОВА: дайте і нам, якщо спонсорували Українську академію лідерства.
Богдан Барбіл, журналіст. Ужгород
https://

 

1 comment

Маргіт says:

Допоможіть раненим у госпіталі м. Мукачево: медично, продуктами, доглядом. Це поряд з Ужгородом, а без уваги.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *