В Ужгороді поліція затримала ставленика Киви (фото)

В Ужгороді поліція затримала ставленика Киви (фото)

Сьогодні представники патрульної поліції відпрацювали престижний позашляховик TOJOTA Hilux, який перекрив тротуар в центрі Ужгорода.

Водієм автівки, що була передана урядом Федеративної Республіки Німеччини Ужанському нацпарку з метою охорони заповідних територій, виявився сумнозвісний Владислав Каменца.Ставленик Іллі Киви.

В робочий час автівка яка має охороняти природозапоаідну територію використовується в особистих цілях.

Новопризначений виконувач обовʼязки директора Ужанського нацпарку Ярослав Шукаль очевидно не зрозумів, що йому потрібно негайно позбуватися одіозних людей Іллі Киви від яких смердить шлейфом контрабанди та браконьєрства.

Вангуємо, що Шукаль не довго керуватиме установою з таким кадровим підходом.

Деталі на сторінці Ужанського нацпарку:

 

 

На Закарпатті на території Костринського лісництва затримали «диверсійну» групу під керівництвом ставленика Іллі Киви – каменци.
Жінка-лісник Костринського лісництва філії Ужгородське лісове господарство затримала в природозаповідному фонді невідомих осіб у камуфляжній формі.
Здорові бугаї у військовий час плутано пояснюють мету свого перебування поблизу державного кордону України.
Іхннього очільника Владислава Каменцу на сторінці “Костринське лісництво“повʼязують з нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою.
Сторінка “Костринське лісництво” повідомляє:
“З якою метою представник державного зрадника киви постійно намагається проникнути на територію Костринського лісництва, де знаходяться важливі об’єкти, які з початком повномасштабного вторгнення ввірені під охорону лісовій охороні Костринського лісництва, напевне всім зрозуміло.
Щодо своїх безпосередніх функціональних обов’язків, то чомусь як називає себе начальник відділу держохорони Ужанського парку каменца не помічає масових незаконних рубок пралісів на територї парку https://trubyna.org.ua/…/na-terytorii-uzhanskoho…/ , адже як зазначають оперативні дані, каменца в Ужанському НПП організував не тільки незаконні систематичні полювання, але і незаконні порубки, за що отримує матеріальну вигоду.
PS. Як видно з відео двоє “природоохоронців” парку активно смалять поблизу лісових насаджень у пожежонебезпечний період, тільки після декількох зауважень “туристи”, як вони себе ідентифікували припинили порушувати закон. НЕ ВИКЛЮЧЕНО, ЩО МЕТОЮ ДИВЕРСАНТІВ БУВ НАВМИСНИЙ ПІДПАЛ АБО ЗДІЙСНЕННЯ НЕЗАКОННИХ ПОРУБОК НА ТЕРИТОРІЇ КОСТРИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *