Закарпаття стало оазисом московитської церкви в Україні

🔴Ланцюгова реакція: облради України одна за одною забороняють московську церкву. Але це не про Закарпаття.
🔴На Закарпатті до проукраїнських конфесій від упц мп переходи фактично не здійснюють. З 626 парафій упц мп до ПЦУ перейшли лише 18 (менше 3% від загальної кількості). Ще дві парафії перейшли від упц мп до УАПЦ ще у 2015-2016 роках.
🔴російські окупанти завжди розуміли, що, аби знищити націю, треба передовсім знищити їхню мову і віру. Відразу після ІІ світової війни, у 1946 році у Львові відбувся псевдособор, на якому проголошено ліквідацію Української греко-католицької церкви, а значну частину її майна передано російській православній церкві. Вірян і священників примушували зрікатись своєї церкви, а багатьох через непокору переслідували і вбивали.
🔴У серпні 1949 року було проголошено скасування Ужгородської унії 1646 р. та “возз’єднання” Греко-католицької церкви Закарпаття з російською православною церквою. На події тоді були архієпископ рпц Макарій та отці Пап і Беца. Усі греко-католицькі церкви і 283 парафії Закарпаття були передані рпц.
🔴Але з історичною пам’яттю у нашому краю щось туго. Ну не у закарпатців, а саме у закарпатської влади. Адже Закарпаття стало оазисом рускої церкви в Україні. Пане Володимир Чубірко – голова Закарпатської обласної ради а хто вам заважає взяти приклад із своїх колег бодай із сусідніх областей і прийняти доленосне рішення для української Церкви та українського Закарпаття – нарешті заборонити цих фсбешників у рясах? Не випадково вам Служба безпеки України не видала дозволу на доступ до державної таємниці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *