В Чопі відбувся засекречений виконком (ВІДЕО)

вересюк Берегівське “ноу-хау”, як закрите засідання виконкому, що відбулося там 22 листопада 2014, перекочувало вже до Чопа. Схоже, разом з заступницею міського голови берегівчанкою та “комбатом АТО” за покликанням Олею Бізілею. Про це інформує власкор “Трибуни” Валерій Наталевич.

Отже 26 листопада 2014 о 14 годині Ольга Бізіля-Король (заступник) разом з Цар Галиною (голова), беззмінною пенсіонеркою-секретарем чопської міськради Фелдій О.П. та кишеньковими  пацюками (тобто, членами чопського виконкому) раптово, перед початком засідання, пошептавши один одному на вухо, прийняли рішення провести виконком у закритому режимі. Озвучила таку пропозицію, глибоко віруюча, набожна людина, член чопського виконкому, Вересюк К. Мовляв, “виражаючи інтереси всіх мешканців Чопа” і все таке інше – у стилі радянских часів.
Вперше у своїй історії Чопська міска рада відзначилась своєю “таємничістю”  4 липня 2013 г. під час розгляду заяви про складення депутатських повноважень заступником Ступак Л., а нині – головною опозиціонеркою Чопської міської влади.

Отже, журналіст Наталевич Валерій – коріний мешканець м.Чоп, – та член Громадского обєднання “Сила Народного Контролю – Чоп” (СНК-Чоп) Сусік А. вимушені були покинути засідання Чопського виконкому у зв”язку, мабуть, з секретністю обговорюваних питань. Але що ховає Чопська міськрада від містян, дізнаємось, мабуть згодом. Навряд чи ці секрети будуть для чопців чимось втішним.

1 comment

Сектор А says:

Царя з Царихою давно треба вигнати взагалі з Закарпаття!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *