Категорії Новини

У Берегові вилучили холодну зброю

Незаконне поводження з холодною зброєю може коштувати особі тюремним ув’язненням на строк до трьох років.

Правоохоронцям Берегівщини, за отриманою оперативною інформацією, вдалося  вийти на чоловіка, який без передбаченого законом дозволу носив кийок.

У 33-річного берегівчанина, який прямував вулицею міста, правоохоронці виявили в кишені штанів трьохсекційний телескопічний металевий кийок.

 

Як пояснив чоловік, він знав, що кийок є холодною зброєю та його носіння є незаконним, однак впродовж року носив його при собі для самозахисту.Берегівчанин запевнив, що жодного разу кийок не застосовував. Правоохоронці кийок вилучили та направили для проведення експертизи.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу ). За вчинення даного злочину передбачено штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

– Згідно ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України, від кримінальної відповідальності звільняється особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, – наголосив начальник Берегівського райвідділу міліції підполковник Микола Куриця. – Якщо громадяни добровільно здадуть до органів внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну або газову зброю, то в подальшому вони матимуть можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Яна Денисюк

Берегівський РВ УМВС

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *