Ужгородці вимагають повного перезавантаження влади (ФОТО)

На календарі середа, 26 листопада, в Ужгороді вирує протестний настрій. Люди збираються на громадське віче, щоб захистити місто від тотального дерибану, який влаштували міські керівники та депутати.

До слова, вже колишній виконувач обов’язків мера Ужгорода Віктор Щадей, який, називаючи себе революціонером-опозиціонером, насміхаючись над громадою, голосував за призначення секретарем і за сумісництвом в.о.мера регіонала Богдана Андріїва. А сьогодні він мріяв руками громадських активістів прибрати регіонала Погорєлова, при цьому залишивши на цій же керівній посаді такого ж регіонала та ще й фінансиста Антимайдану Богдана Андріїва. Проте цій політичній мрії Щадея не судилось збутися.

Адже громада вимагала, вимагає і буде вимагати ПОВНОГО ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ влади обласного центру: саморозпуск депутатського корпусу з відставкою поновленого судом на посаді міського голови Віктора Погорєлова, секретаря (він же в.о. мера) регіонала Андріїва, його заступника Волошина – усіх разом узятих.

акція

збір підписів за саморозпуск депутатського корпусу

акція2

Активісти, серед яких чимало відомих громадських діячів, журналістів, учасників Євромайдану розгорнули великі транспаранти, на яких написали «На пенсію і…» та «Саморозпуск».

акція4

Після мітингу на площі перед міськвиконкомом, мітингувальники зайшли до будівлі з наміром зустрітись з антинародним керівництвом Ужгорода. Проте, не зважаючи на робочий час, ні «оновленого» Погорєлова, ні «недолюстрованого» Андріїва, ні Шафаря з Волошином не було на місці. Про що власне люди склали Акт.

Громадське віче продовжилося у великій сесійній залі, де було узгоджено подальші дії і вимоги. Після цього колоною направились до Закарпатського «білого дому», де зустрілись з «губернатором» краю Василем Губалем та головою облради Володимиром Чубіркою.

федака чубіркоРозмова вийшла емоційною але й конструктивною. Керівництво області запевнило, що почуло позицію громади Ужгорода та буде піднімати перед Верховною Радою і Президентом питання, щодо проведення дострокових виборів в обласному центрі.

Ми і надалі інформуватимемо читачів про розвиток подій у нашому маленькому, але такому політично неспокійному місті.

ClipNews.Info

губаль

2 Comments

  1. У Мукачеві даеш перезавантаження! усії пенсіонерів на хрен на пенсію! молодим місто най уступають,зажерлися. пригрів їх Балога усіх. заодно зпитайту уМДУ, шо там роблять такі як Гоблик.старі клоуни. най іде на пенсію.людей травлять, цькувуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *