Ужгородський міський голова ветував рішення про виділення землі на колишньому військовому цвинтарі

Ужгородський міський голова ветував рішення про виділення землі на колишньому військовому цвинтарі

Міський голова Богдан Андріїв ветував рішення сесії Ужгородської міськради про виділення земельних ділянок, які фактично розташовані на території військового кладовища часів Першої світової війни у мікрорайоні Шахта.

Депутати Ужгородської міськради віддали під забудову колишній військовий цвинтар

Як зазначається у розпорядженні Богдана Андріїва, рішення про виділення ділянок для учасників бойових дій на вулиці Тімірязєва наразі зупинене та буде винесене на повторний розгляд Ужгородської міської ради.

«…розглянувши депутатське звернення голів депутатських фракцій «Рідне Закарпаття», «Слуга народу», «Європейська Солідарність», «Партія твого міста», «Опозиційна платформа – За життя» та «Батьківщина», з метою вивчення питання виконання містобудівної документації та вимог Державних санітарних правил та норм “Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України” стосовно дотримання санітарно-захисних норм щодо закритих кладовищ: зупинити дію пунктів 1.18, 1.19 рішення XІІІ сесії міської ради VIIІ скликання 29.11.2021 № 513 «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій», – йдеться у розпорядженні мера.

Пункти рішення, дію яких наразі зупинено, звучать так:

1.18. Гр. Гутай Івану Івановичу земельної ділянки (кадастровий номер 2110100000:41:001:0588) площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів в районі вул. Климента Тімірязєва та передати її у власність.

1.19. Гр. Гутай Емілу Івановичу земельної ділянки (кадастровий номер 2110100000:41:001:0586) площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів в р-н вул. Климента Тімірязєва та передати її у власність


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.