Депутати Ужгородської міськради віддали під забудову колишній військовий цвинтар

Депутати Ужгородської міськради віддали під забудову колишній військовий цвинтар
У понеділок, 29 листопада, на сесії Ужгородської міськради депутати розглянули ряд скандальних земельних питань, зокрема і щодо зеленої зони ( колишній військовий цвинтар) перед обласним кардіодиспансером в мікрорайоні “Шахта”.
Так, всупереч Генеральному плану міста та чинному законодавства, “під гаражі” безоплатно були передані дві ділянки ділянки по 1 сотині Гутай Івану Івановичу та Гутай Емілу Івановичу. Ще раніше, потай від громадськості, так само було “роздерибанено” ще 8 ділянок поруч – частина так само “під гаражі”, а інша – для будівництва “приватних будинків”.

Дані громадяни вже фігурували у земельному скандалі щодо спроби “дерибану” прибудинкової території з дитячим майданчиком 40-квартирного будинку по вулиці Тараса Шевченка, 30, розташованого напроти ужгородського садочка №28.

Один з них, Іван Гутай, також був кандидатом в депутати Ужгорода на місцевих виборах в 2020 році від політичної партії “Альтернатива”, список якої очолив інший учасник бойових дій – Микола Марчишак.

Останній відомий участю в іншій земельній афері щодо “віджиму” зеленої зони на вулиці Можайського, 34, а також у боротьбі за владу в Закарпатській облраді на боці звільненого голови Петрова.

За відповідний проєкт рішення №544 проголосував 31 депутат з числа всіх політичних фракцій міськради. Не голосували лише п’ятеро, серед яких і Андріїв.
Міський голова не голосував вочевидь тому, що знав про достатню, обумовлену напередодні, кількість голосів для прийняття потрібного рішення і в такий спосіб намагався уникнути громадського осуду. Водночас, якщо Б. Андріїв справді не підтримує дане, вочевидь незаконне та аморальне рішення, то має юридичну можливість зупинити його дію, навлавши “вето” протягом 5 днів.
Варто зазначити, що напередодні сесії, схвалила та рекомендувала одноголосно депутатському корпусу даний “дерибан” також і профільна “земельна” комісія під головуванням депутата від президентської “Слуги народу” Володимира Мильо, який відомий неодноразовими земельно-корупційними скандалами.
Список депутатів, які голосували за забудову військового кладовища в Ужгороді. Три фракції проголосували одноголосно: Рідне Закарпаття (Віталій Глагола), Європейська Солідарність (Андрій Риба), ОПЗЖ (Андрій Погорєлов).
В «Слузі Народу» 2 депутати відмовились за таке голосувати, інші депутати СН проголосували «ЗА». В Батьківщині відмовився голосувати за забудову цвинтаря 1 депутат (Віктор Качур) – інші голосували «ЗА». Також не голосував за забудову кладовища депутат Євгеній Прозор.

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.