Битва «За Майбутнє» Закарпаття, багатоходівка Балога – Ледида  – Палиця

Битва «За Майбутнє» Закарпаття, багатоходівка Балога – Ледида  – Палиця

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/67

Битва «За Майбутнє». Багатоходівка Балога – Ледида  – Палиця.

❗️Голосування за посаду «додаткового» заступника в Закарпатській облраді, всупереч чинному законодавству, показало, що депутати є заручниками і «сліпими» виконавцями волі  ігор місцевих «небожителів». 

❗️Андріана Сушко, яку вдалося посадити в крісло заступника голови облради завдяки другій за день сесії є знаряддям в руках нардепа Віктора Балоги, який входить до групи «За Майбутнє» у Верховній Раді, але на місцевих виборах утворив свій проект «Команда Андрія Балоги», чим викликав невдоволення керівництва партії. Адже якби в Закарпатті «За Майбутнє» (очільник Олексадр Ледида) та КАБ йшли однією колоною, то мали б разом найчисельнішу фракцію в облраді – 13 осіб (зараз у КАБ-7, у «За Майбутнє» -6).

❗️Але фракції Балоги і Ледиди і надалі діяли синхронно у обласній раді, спочатку були в опозиції до слуго-ріднозакарпатської коаліції імені генерала Петрова, а потім створили нову імені Балоги-Тищенка. 

❗️Але шляхи товаришів по-життю , не дивлячись на останні конфлікти, ВІБ називає Олексанра Ледиду у  приватних розмовах «мій друг Сашко», різко розійшлися коли одноосібно Віктор Балога вийшов з домовленостей між Тищенком (Слуга Народу), «За Майбутнє», ОПЗЖ, КМКС та провернув комбінацію з усунення з посади голови облради «слуги» Олексія Петрова.

❗️Закарпатське «За Майбутнє» не пішло у фарватері коаліції імені Балоги («Команда Андрія Балоги», «Рідне Закарпаття», ОПЗЖ, «ЄС», «Батьківщина») і не голосувало за його ставленика Володимира Чубірка на посаду голови Закарпатської облради, за виключенням депутатки Андріани Сушко, яка свого часу працювала помічником нардепа В. Балоги. Через це закарпатська команда «За Майбутнє» ініціювала позбавлення Сушко депутатського мандату.

❗️У відповідь Балога пішов у ва-банк, нагнув голову і депутатів та «протиснув» Андріану Сушко на посаду заступника голови облради. Ледида у відповідь заявив, що «утворюючи нову посаду, неправильно розраховуватись грошима платників податків за політичну зраду».

❗️Своїм ходом ВІБ поставив перед Ігором Палицею (голова партії «За Майбутнє») дуже непросту дилему – вигнати з партії «цілого» заступника голови обласної ради Андріану Сушко чи «кинути» Ледиду-Іванча, сказавши, що Віктору Івановичу на Закарпатті видніше. Чи є третій, компромісний варіант? Не знаю.

❗️Битва «За Майбутнє» триває!


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.