В Ужгороді відбудеться фортепіанний концерт Петера Балатоні та Йожефа Ерміня на підтримку ЗСУ (відео)

ФОРТЕПІАННИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В УЖГОРОДІ
БФ «СИЛА УЖГОРОДА» м. Ужгород та БО «ОЛТАЛОМ» м. Будапешт організовують в Закарпатській Обласній Філармонії благодійний фортепіанний концерт класичної музики.
20 листопада 2023 року о 18:30 всесвітньо відомі піаністи Петер Балатоні та Йожеф Ермінь виконають твори Ференца Ліста, Фредеріка Шопена та інших.
Петер Балатоні брав активну участь у благодійних заходах. Піаніст не зміг обійти увагою і Україну, тому вирішив своїм мистецтвом підтримати не лише український народ, а й Збройні Сили України.
Концерт в Ужгороді буде завершальним у серії концертів, проведених в Україні. Під час літньо – осіннього сезону віртуоз радував своїх український прихильників у містах Бородянка та Київ.
Йожеф Ермінь народний артист України, дипломант Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. М. Лисенка, доцент кафедри спеціальності фортепіано Львівської Національної Музичної Академії ім. М. Лисенка. Регулярно гастролює в концертних залах Сполучених Штатів, Бельгії, Канади, Німеччини, Словаччини, Франції, Угорщини. Віртуоз, уродженець Ужгорода, етнічний угорець, який часто виступає з концертами у рідному місті, та і цього разу не міг обійти увагою благодійну справу – підтримку ЗСУ.
Отже, 20 листопада 2023 року, Закарпатська Обласна Філармонія – унікальна можливість в один вечір підтримати Збройні Сили України та отримати насолоду від гри всесвітньо відомих музикантів.
Вхідні квитки на захід можна придбати в касі Філармонії.
Для студентів діятимуть знижки.
Усі кошти будуть передані на підтримку ЗСУ!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *