Ужгородський Майдан виступив проти Балоги-Порошенка (ФОТО)

Останнім часом на адресу представників ужгородського Євромайдану не один раз лунали звинувачення у співпраці з родиною Балог але своїми рішучими вчинками вони спростували це. Під час вчорашнього мітингу на підтримку Петра Порошенка, попри погрози і залякуванні зі сторони балогівського шниря, депутата Закарпатської облради Володимира Чубірка активісти виклали гасло: “Ужгород проти Балоги”. Закарпатці щиро вдячні Юрію Світлику та його побратимам.
світлик2
Ужгородський Євромайдан є виразником думки переважної частини громади міста, тож на фото ми бачимо плакат із простою констатацію факту.Ми не маємо жодних особистих претензій ні до кого взагалі.Але, вважаємо недоречним використання старих методів в місцевій політиці – ми проти «політичного туризму», адміністративного примусу до відвідування мітингів і тому подібних речей.Ми виступаємо за повне оновлення закарпатської політичної еліти шляхом дострокових місцевих виборів, за чесні і прозорі правила гри, за відкриті механізми лобіювання.

В цей скрутний для країни час дуже важлива якнайшвидша стабілізація ситуації. Має бути обраний легітимний президент, бажано вже в першому турі виборів. Але дуже важливо, щоби ця перемога була чесною.

світлик порошенко порошенко2
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *