Нардеп Леонов взяв участь у блокуванні КПП “Ужгород” (ФОТО)

2 травня 2014року відбувся автопробіг та блокування контрольно-пропускного пункту «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною щодо терміну перебування транзитного транспортного засобу на території України. В акції взяли участь понад 70 машин за участі народного депутата України Едуарда Леонова.

леонов 

Ужгородська громада давно порушує питання збільшення так званої «пересічки» автомобілів з іноземними номерами вже не вперше. Зокрема, такий інструмент громадського невдоволення як автопробіг чи блокування роботи певних держустанов вже використовувалися і раніше. Проте не можна сказати, що вони були дієвими, адже питання завжди відтісняли на другий план і вирішення так і не дочекались. Сьогодні ж більше, ніж 70 машин від автостоянки поблизу головного корпусу Ужгородського національного університету рушили до КПП «Ужгород» з метою провести попереджувальне блокування роботи пропускного пункту. Під час даної акції був присутній народний депутат, уповноважений парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Закарпатській області Едуард Леонов, який активно долучився до протестуючих автолюбителів та провів бесіду із керівництвом контрольно-пропускного пункту.

 

Едуард Леонов після акції дав коментар для ЗМІ: «Це питання  на законодавчому рівні повинна вирішити Верховна Рада, про дану проблему я повідомлю колег по фракції, а також донесу до інших депутатів парламенту. Розуміючи той аспект, що державі потрібно наповнювати держбюджет, як уповноважений ВО «Свобода» на Закарпатті вважаю, що ми знайдемо консенсусне вирішення на запит закарпатської громади. Основний заробіток закарпатців тісно пов’язаний із цим законом, тому ми не маємо права проігнорувати прохання сотень тисяч українців, яким потрібно за щось жити. Я глибоко вражений , що після стількох закликів до допомоги нічого не було зроблено, щоб полегшити життя наших співвітчизників. Адже термін перебування транзитного транспорту на території України і ряд інших законів Митного кодексу надзвичайно важливі складові благополуччя закарпатців».     

Під час проведення акції не спостерігалось порушення чинного законодавства, та як би рішуче не були налаштовані учасники акції, всі одноголосно пропускали автомобілі із дітьми. Про це один із учасників автопробігу Тарас, житель Великоберезнянщини, сказав: «Блокування, блокуванням, але ми всі маємо сім’ї, і діток мучити сидінням у спекотну погоду в автомобілі це не людяно. Тож ми вирішили, що будемо пропускати машини із малими дітьми».

леонов2

Прес-служба Ужгородської міської  організації ВО «Свобода»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *