Угорські волонтери допомагають відновлювати зруйновані рашистами села України

Днями Представники угорської організації Oltalom Karitatív Egyesület у супроводі українських волонтерів  в черговий раз відвідали Україну і надали гуманітарну допомогу мешканцям населених пунктів Андріївка, Бородянка.
В окупованій рашистами в кінці лютого  2022 року Андріївці здійснювались важкі злочини проти людства, вбивства і гвалтування місцевих жителів. Російські військовослужбовці стратили 14 місцевих мешканців, ще 3 загинуло вналідок обстрілів. Окупантами було повністю зруйновано будівлю дитячого садочка.
Керівник волонтерської групи пастор Міклош Івані зазначив, що йому соромно за позицію уряду Угорщини, але обов’язком угорців є допомогти українцям.
Народ Угорщини разом з українським, тому гуманітарні акції продовжуватимуться і надалі, зокрема і продовжать допомагати  з ремонтними роботами школі села Андріївка, яка постраждала від рук окупантів.
Командир з однієї бригади Сил ТРО полковник Микола Журавльов в ході спілкування із закордонним журналістами розповів про досвід українських військових у протидії повномасштабній агресії рф проти України, щиро подякував угорським волонтерам за допомогу, яка надається представникам територіальних громад України та Збройним Силам України. Висловив впевненість, що зовнішньополітична орієнтація Угорщини буде змінена завдяки саме таким гуманітарним місіям.
Волонтери з угорської організації Oltalom Karitatív Egyesület здійснили візит з гуманітарною місією в Головний військовий клінічний госпіталь.
Для поранених українських воїнів були передані медикаменти,перев’язочні матеріали, дезинфектори, ковдри та солодощі.
Супроводжували іноземних волонтерів воїни однієї з бригад Сил ТРО на чолі з полковником Миколою Журавльовим.
Угорська делегація також відвідала храм Православної церкви України який знаходиться на території госпіталю.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *