Буревій, що пронісся Закарпаттям, наробив чимало біди

Буревій, що пронісся Закарпаттям, наробив чимало біди

Ввечері 27 березня до Служби порятунку надходили численні повідомлення про надзвичайні події, спричинені погіршенням погодних умов.

Зокрема, рятувальники 13 разів виїжджали на розкряжування повалених дерев: 10 фактів було зафіксовано в Ужгородському районі, один – на Мукачівщині та два – на Хустщині.

В одному з випадків дерево впало на припаркований автомобіль – подія трапилася на пл. Лаборця в Ужгороді. На щастя, обійшлося без значних пошкоджень, адже гілки зачепили ліве дзеркало і частково пошкодили лакофарбове покриття транспортного засобу.

Також внаслідок сильних поривів вітру постраждала покрівля на будівлі цеху з виготовлення меблів, розташованого на вул. Бородіна в обласному центрі. Орієнтовна площа пошкодження становить 200 кв.м.

Крім цього, повністю відключено електропостачання в 9 населених пунктах: селах Ратівці, Велика Добронь, Великі й Малі Геївці, Анталовці на Ужгородщині та селах Драгово, Забрідь, Локіть, Буковець Хустського району. Частково знеструмлені 5 сіл: Сюрте, Тийглаш, Кіреші, Загаття, Осій.

Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *