Екс-заступника голови Закарпатської ОДА добробатівці звинуватили у співпраці з окупантами

Інформацію про можливу співпрацю колишнього заступника голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка зі спецслужбами ерефії оприлюднив аналітик добровольчого батальйону “Сонечко” Назарій Мудрий на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. Військовослужбовець наголосив, що користуючись своїми зв’язками в певних мережах банків вказана особа проводить збір даних посадовців для фсб рф:
“УВАГА !!!
На території Закарпаття активно працює резидент фсб рф!
О. Гетманенко.
Цей покидьок попав в наше полк зору, коли на одному застіллі вголос, стоячки, пив за “здравіє” родини мелведчука. Під час ретельної розвідувальної роботи почали впливати цікаві факти.
Гетманеннко (псевдо в фсб “афер”), користуючись своїми зв’язками в певних мережах банків проводить збір даних посадовців для фсб рф . Схема наступна : за хабарі та корупційні зв’язки в банках працевлаштовує свою людину на певну посаду, і вікно в фсб рф готове. Все хочете: телефони, адреси, повні дані, і не простих Українців, а виключно родичів працівників спецслужб, силових структур, політиків та посадовців.
Дана спецоперації в московії називається :”троян”.
Бути пильним! Всі необхідні докази і заяви поступили в спецслужби!
Всім керівникам (принаймні Закарпатських банків) бути уважним і не допустити цього покидьками до власних структур. Хоча б , щоб не стати учасником сітки фсб.
Дане Звернення вважати публічною заявою ДРБ “СОНЕЧКО” УПА.
P.S. Всій Патріотичний спільноті “зелене світло”. З нас “бограч”!”
Довідково: Олексій Олександрович Гетманенко (нар. 26 березня 1984, місто Ужгород, Закарпатська область) — працював на посаді заступника керівника бізнесу Західного регіонального управління ПАТ Комерційний банк “ПриватБанк”. З 2010 по 2015 рік – депутат Ужгородської міської ради та входив до фракції “Єдиний центр” Віктора Балоги.

У зв’язку із грубим порушенням партійної дисципліни, неузгодженістю дій фракції Єдиного Центру в Ужгородській міській раді із керівними органами партійної організації вищого рівня, завданням своєю діяльністю шкоди авторитету Єдиного Центру, Рада Закарпатської обласної організації Єдиного Центру 8 листопада 2014 р.  виключила із членів Єдиного Центру Олексія Гетманенка.

В 2015 році Олексій Гетманенко балотувався в депутати Ужгородської міської ради від Політичної партії “Наш край” по округу в мікрорайоні “Шахта”, однак за результами голосування мандат не отримав.
У 2019 р. 1-й заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації.
В.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації з 26 грудня 2019 по 22 квітня 2020 року.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *