Угорські та закарпатські волонтери здійснюють гуманітарну операцію в районах, що зазнали жахіть рашистської окупації (фото)

Угорські та закарпатські волонтери здійснюють гуманітарну операцію в районах, що зазнали жахіть рашистської окупації (фото)
Благодійноий фонд Угорської Республіки (директор пан Антал Маросі (Antal Marosi) вчергове привіз до України гуманітарну допомогу для постраждалих від рук ращистських окупантів мирних мешканців населених пункиів Київської та Чернігівської областей.
Гуманітарна місія має згуртувати український та угорський народи перед загрозою європейській цивілізації від нашестя орд напівлюдей-орків з рашкостану.
Це дуже важливо, адже російська пропаганда веде на теренах Угорщини інформаційну війну, стверджуючи, що вбивств мирних громадян не було, в це все інсценовано Україною та США.
Військовослужбовці військової частин А2250 зустріли іноземних волонтерів та супроводжували їх до місця дислокації.
Супроводжує гостей полковник Микола Журавльов.
Координатором акції є Надія Сикуринець.
***
На базі військової частин А2250 відбувся брифінг директора Благодійного фонду Угорської Республіки пана Антала Маросі (Antal Marosi) та полковника Миколи Журавльова, які розповіли про мету цієї гуманітарної місії в Україні.
Пан Маросі зазначив, що благодійний фонд який він очолює має намір і надалі допомагати українському народові у подоланні наслідків ворожої агресії.
На знак подяки працівниця військової частин А2250 власноручно виготовила та подарувала угорському волонтеру встилізований образ гетьмана Богдана Хмельницького.
Переклад брифінгу здійснювала Вікторія Росоха
***
Українські військові та угорські волонтери доставили гуманітарний вантаж в населений пункт Тетерів, що на Київщині, який сильно постраждав від навали рашистських військ.
Участь у місії взяли директор Благодійного фонду Угорської Республіки пан Антал Маросі (Antal Marosi), полковник Микола Журавльов, військовий капелан Димитрій Присяжний, волонтер Віталій Гопак, перекладач Вікторія Росоха, доставку і охорону вантажу забезпечували воїни військової частині А2250.
***
Наступним пунктом гуманітарної місії яку здійснюють українські військові та угорські волонтери було село Бурівка Чернігівської області, яке знаходиться за 50 км від кордону з Білорусією.
Участь у місії взяли директор Благодійного фонду Угорської Республіки пан Антал Маросі (Antal Marosi), полковник Микола Журавльов, військовий капелан Димитрій Присяжний, волонтер Віталій Гопак, перекладач Вікторія Росоха, доставку і охорону вантажу забезпечували воїни військової частині А2250 та прикордонники з Закарпаття, які зараз стережуть північні кордони України.
***
Соло на фоні розстріляного рашистами Тараса Шевченка в багатостраждальній Бородянці.
***
Знову багатостраждальна Бородянка.
Гуманітарна місія українських військових, волонтерів та Благодійного фонду Угорської Республіки (директор пан Антал Маросі (Antal Marosi) навідалася до модульного містечка збудованого Польщею для українців, що втратили житло від злочинних дій рашистських окупантів.
На цей раз зробили приємне діточкам, яким передали багато подарунків.
Як завжди, не залишила нікого байдужим артистка оркестру Національного університету оборони України Анастасія Ющенко, яка біля розстріляного орками пам’ятника Тарасу Шеченку дала імпровізований концерт.
Участь у місії взяли також військослужбовці військової частини А2250, полковник Микола Журавльов, волонтер Віталій Гопак, перекладач Вікторія Росоха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *