У закарпатських “замайбутнівців” чергова зміна керманича (документ)

У закарпатських “замайбутнівців” чергова зміна керманича (документ)

Про це повідомляє в своєму телеграм каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/273

❗️Не втрачайте свідомість…

❗️Але Балога вже не голова партійної організації «За Майбутнє» в Закарпатській області. ❗️Битва «За Майбутнє», яка розпочалася ще в грудні 2021 року триває (https://t.me/P_Fedaka/67)

❗️Міністр Юстиції Денис Малюська доручив Офісу протидії рейдерству виконати його наказ про скасування реєстраційних дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань проведені начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Південно-Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Івано-Франківськ) Горзовим Олександром Володимировичем щодо ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

 ❗️Такі наслідки мала скарга Олександра Ледиди щодо неправомірного усунення його з посади голови  партійної організації «За Майбутнє» в Закарпатській області.

❗️В Держреєстрі замість Віктора Балоги знову керівником парторганізації значиться Олександр Ледида.

❗️Як бачимо, політичні ігрища в час війни, які мають намір дестабілізувати політичну ситуацію в Закарпатті центральна влада категорично не сприймає і готова жортко класти на місце осіб які потенційно можуть загрожувати територіальній цілісності України.

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *