Гуманітарна місія угорських та закарпатських волонтерів руйнує стереотипи російської пропаганди (фото, відео)

Завершилася міжнарона гуманітарна місія “Від серця до серця” (“Szívből szíving”) , організована за допомогою Благодійного фонду Угорської Республіки (директор пан Антал Маросі (Antal Marosi).
Спільно з українськими військовими було здійснено поїздки постраждалими від російської агресії районами Чернігівської та Київської областей, мешканцям яким було  гуманітарний вантаж.
Також пан Маросі досліджував масові вбивства рашистами українських громадян в Бучі та руйнування мирних будівель російською артилерією в Бородянці. Для цього угорський волонтер проводив зустрічі з очевидцями тих страшних подій та записував їх свідчення.

Це дуже важливо, адже російська пропаганда веде на теренах Угорщини інформаційну війну, стверджуючи, що вбивств мирних громадян не було, в це все інсценовано Україною та США.

Також було здійснено гуманітарні акції в село Новоселівку, що на Чернігівщині, де біля однієї з небагатьох вцілівших від артобстрілів хат провели імпровізований концерт та село Миколаївку Макарівської громади Київської області.
Участь у місії взяли директор Благодійного фонду Угорської Республіки пан Антал Маросі (Antal Marosi), полковник Микола Журавльов, військовий капелан Димитрій Присяжний, волонтер Віталій Гопак, перекладач Вікторія Росоха, координувала процес волонтер з Чопа  Надія Сикуринець.

Підбиття підсумків гуманітарної місії відбулося у військовій частині А2250, воїни якої здійснювали супроводження та охорону важливих вантажів.

Подяки угорським волонтерам висловили Начальник Національного університету оборони імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, командир військової частині А2250 полковник Олександр Мар’єта.
Вручення відзнак угорським та українським волонтерам провів полковник Микола Журавльов, який подякував пану Анталу Маросі за його діяльність направлену на зміцнення україно-угорського співробіцтва яке направлене на подолання наслідків рашистської агресії проти незалежної України.
Директор Благодійного фонду Угорської Республіки у відповідь запевнив, що угоський народ і надалі допомагатиме українському у його боротьбі за незалежність і, що дуже важливо, вдалося на власні очі побачити людей, які пережили великі страждання через війну, залишилися без житла та потребують допомоги міжнародної спільноти.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *