У Хусті предсавники ЄЦу намагалися зірвати Громадську раду

У Хусті предсавники ЄЦу намагалися зірвати Громадську раду

 хустСенсаційним можна вважати засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Хустської міської ради, яке відбулося сьогодні, 3 червня. Уже на старті його проведення представники Єдиного центру намагалися будь-якою ціною зірвати засідання.

Найактивнішим у цьому плані був голова правління спілки підприємців єцівець Сергій Мордашко. Він постійно зривався з місця, несамовито кричав, жестикулював, щось доказував. Більшість його недолугих зауважень не були підкріплені юридично, а відтак стало зрозуміло: поведінка цього пана від ЄЦу мала конкретну мету – перешкодити роботі дорадчого органу. Час від часу цьому сприяв і секретар міської ради Володимир Ерфан, який на мить покинув засідання так загадково, як і згодом з’явився. Мабуть, нерви здали…

Та про все по порядку. Згаданий нами на початку Мордашко докаламбурився до того, що безпідставно хотів винести на голосування ради питання щодо позбавлення Благодійної організації “Благодійний фонд Степана Деркача” права перебувати у складі Громадської ради. Як з’ясувалося згодом, такий його крок зумовлений нічим іншим як банальною помстою депутату Закарпатської обласної ради С.Деркачу, за ініціативи якого напередодні через громадські організації міськраді на чолі з мером Володимиром Кащуком не вдалося зреалізувати хитрий план з продажу на аукціоні 0,20 га земельної ділянки у центральній частині міста. Такий задум вони виношували, прикриваючись рекострукцією центру Хуста.

Попри напружену емоційну атмосферу, підприємливому Сергію Мордашку не дозволили власну неприязнь конвертувати у протизаконне рішення. Переважна більшість авторитетних і поважних членів Громадської ради висловили категоричне несприйняття із ярим “єдиноцентристом”. Свої юридичні “п’ять копійок” намагався вставити й керуючий справами міської ради п. Сабадош, який заочно здобув освіту «вищу» юриста нажаль початкової у нього немає також ярий партієць ЄЦ . Та оскільки жодної аргументованої законної мотивації щодо позбавлення Благодійної організації “Благодійний фонд Степана Деркача” права перебувати у лавах Громадської ради від нього не пролунало, то його пропозицію спіткала та ж доля, що й С.Мордашка.

Викликав подиву й інший факт. Так, згадуваний нами ЄЦівець у протизаконних спосіб через секретаря міськради Ерфана В.І отримав Витяг з реєстру про “Благодійний фонд Степана Деркача”, яким активно розмахував, але так нікому й не показав. Його протизаконні дії в обов’язковому порядку стануть предметом пильної зацікавленості правоохоронних органів., можливо і протоколом про корупцію чи службовим зловживанням.

І ще одне. У пік засідання Громадської Ради у зал прийшли люди спортивної зовнішності та одразу почали клопотати про включення їх, як представників громадських організацій, до складу ради. Головуюча Оксана Ряска пояснила молодикам, що процедура формування списку представників громадянського суспільства для участі в установчих зборах по формуванню

Громадської ради при виконавчому комітеті Хустської міськради завершилася у встановлений термін. Цікаво, що на запитання, які ГО шановні представляють, у них була незрозуміла відповідь: які потрібно.

Можемо лише припустити, що їх зігнали сюди з надією на те, що їх вдасться ввести до ради, тим самим забезпечивши такі необхідні голоси для тієї групи, яка відстоює інтереси мера та його поплічників. На щастя, цього не сталося. А Кащук і Кº вкотре записали до свого активу чергову поразку.

Згідно рейтингового голосування головою громадської ради при виконавчому комітеті Хустської міської ради обрано Ряску О.І. , а заступником голови громадської ради обрано громадського активіста Хуста Романа Келемена.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *