На виборах міського голови Берегового свободівець здобув 4 місце

На виборах міського голови Берегового свободівець здобув 4 місце

Василь Вовкунович2 червня 2013 року в Береговому на Закарпатті відбулися проміжні вибори міського голови. Кандидат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Василь Вовкунович здобув 4 місце серед десяти претендентів, набравши 2,5% голосів.

У виборах взяли участь 10 106 виборців – майже 50 відсотків виборців, що є високим результатом для Бергового, 350 бюлетенів визнано недійсними.

“Високу активність громадян у закарпатському Береговому пов’язують із діяльністю ВО “Свобода”. Останні події показали, що угорське населення активізувалося на проміжних виборах міського голови через боротьбу за посаду очільника міста націоналіста Василя Вовкуновича. Та попри це, серед десяти претендентів націоналіст здобув 4 місце, поступившись спільному кандидатові від Партії регіонів та місцевої угорської партії, представнику іншої угорської політсили та представниці “Єдиного Центру”. Водночас свободівець обійшов конкурентів з інших політичних сил, що засвідчує позитивну динаміку “Свободи” на Закарпатті”, – зазначив голова Закарпатської обласної організації ВО “Свобода” Олег Куцин.

Як уже повідомлялося, свободівця Василя Вовкуновича намагалися зняти з виборчих перегонів, однак опонентам цього не вдалося. Здобуте свободівцем 4 місце нині усіляко намагаються замовчати у ЗМІ. Цей результат засвідчує, що в нинішніх умовах перевагу мають “грошові мішки”, адже напередодні виборів провладні кандидати активно відвідували сім’ї виборців, купуючи електоральні голоси. Як стверджують берегівці, члени дільничних комісій були теж зацікавлені у підрахунку голосів, а також у тому, щоби протоколи здати опівночі, аби заробити “нічні”, хоча потреби такої не було. Інертність роботи ДВК була особливо помітна на тлі активної участи у виборах представників ВО “Свобода”. Націоналісти єдині на цих виборах були зацікавлені у здобутті чесного результату, демонструючи свідоме і активне ставлення до виборчого процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *