Незрозуміло, що Ви маєте на увазі під визначенням “… у Вашому органі влади”, коли звертаєтеся в Тячівську міську раду.
Тячівська міськрада (Закарпатська область) відмовила у задоволенні запиту і послалася на частину 5 статті 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Ці норми вказують, що запит на інформацію має містити ім’я запитувача і його контакти, опис інформації чи документа, що запитується, підпис і дату за умови подання запиту у письмові формі.
Як видно із відповіді, Тячівська міськрада вважає некоректним загальний опис інформації, що запитується.
«Керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати копію документа, в якому міститься інформація про визначений та затверджений перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Вашому органі влади», – так звучав запит.
Відповідальними за розгляд запиту були секретар виконкому міської ради Рештар Ольга Василівна і начальник відділу правового забезпечення Тячівської міської ради Візичканин Василь Іванович. Відповідь підписав мер Іван Ковач.
Центр Політичних Студій та Аналітики буде оскаржувати в прокуратурі відмову у наданні інформації.
У серпні 2013 року Центр Політичних Студій та Аналітики розіслав органам влади і місцевого самоврядування запити щодо переліків інформації з грифом «для службового користування».
Відомості, що становлять службову таємницю, є інформацією з обмеженим доступом. Однак сам перелік цих відомостей підлягає оприлюдненню.
Експерти Центру Політичних Студій та Аналітики хочуть перевірити, чи правомірно органи влади використовують гриф ДСК для обмеження доступу до інформації.
cpsa.org.ua