Хустський мер гульбанить за кошти громади (фото)

труби хуст2Громадський активіст з Хуста Роман Келемен сьогодні порушив надзвичайно важливу і болючу тему: куди йдуть кошти громади. Виявляється на гостину меру Кащуку. Ось що він пише:

“Мер Хуста знову доказує , що він забув про свої обіцянки виборцям . Наш мер вміє тільки помпезно святкувати своє 55- річчя, вже тиждень святкує .

Осінь прийшла, пішли дощі в місті знову калюжі , за ямковий ремонт вулиць можна забути , вуличне освітлення не працює ( вони не бачать, що освітлення не працює, адже ніхто з оточення мера, і він в тому числі допізна на роботі не затримується, а в дорогущих джипах і так комфортно).

Але зупинимось на святкуванні дня народження. До цього «стихійного лиха» готувалась вся міська рада. Наш мер, відчуваючи гаряче крісло під собою, і можливість більше не обіймати керівні посади, вирішив святкувати по повній, і дав задачу своїм лакеям підготувати помпезне свято. Але за все треба платити, і не мало грошей, от і пішли наші зами шукати, щоб продати, щоб було на що святкувати . Кращого нічого не придумали, як здати металолом. Спеціалістом в цій галузі виступає відповідальний за ЖКХ ,реформатор-асенізатор всюдисущий Анишинець .

На балансі Хуст- тепло була теплотраса , яка зв’язувала міську котельню, дитячий садочок та школа №3. Дві неділі рубали метал в мікрорайоні вул. Жайворонкова. Кожен день КАМАЗ вивозив машину металічних труб . Жителі цікавились, хто і для чого це робить. Працівники відповідали: мер в курсі , готується до дня народження . На славу відгуляв свій день народження за кошти міста наш славнозвісний мер. Від продажу металу в бюджет міста не поступило ні копійки ( да не оскуднет рука берущого) . Всі гості думали, який щедрий мер Кащук. Але як виявилось , все це за кошти, які не потрапили в бюджет міста,отже мали бути наші з вами, а стали їхні з ними . А жителям міста дякуємо за інформацію та фото. Жителі міста- контролюйте владу , вони найняті нами на роботу і ми маємо право з них вимагати показників “.

Від редакції, а що робить Хустський міжрайонний прокурор Куйло?

Труби хуст труби хуст3


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.