До чергової частини Берегівського РВ УМВС звернувся житель Берегова, який повідомив що з міського будинку культури невідома йому особа зняла прапор Угорщини.
В ході розслідування з’ясувалось, що прапор зняв 27-річний берегівчанин, який пояснив свої дії тим, що вважає себе за національністю угорцем, а прапор на будинку культури йому сподобався. Тому він вирішив його забрати собі для домашньої колекції національної атрибутики. Зараз крадій прапора чекає на штрафні санкції.
beregszasz.com.ua
