Тіло вбитого на Закарпатті прикордонника Філоненка ексгумують (відео)

Тіло вбитого на Закарпатті прикордонника Філоненка ексгумують (відео)

Справу, розпочату як порушення правил поводження зі зброєю було перекваліфіковано на ч.1 ст. 115 КК України – умисне вбивство, а тіло ексгумують, про це йдеться у репортажі каналу НТН.

Про перипетії розслідування справи про вбивство прикордонника Артема Філоненка повідомив адвокат Олександр Пересоляк.

Із самого початку військовий прокурор Ужгородського гарнізону Олег Ціцак чинив перешкоди у розслідуванні справи. Кримінальне провадження при наявності передсмертної записки було розпочато із кваліфікацією неправильне поводження зі зброєю. Усі покази прикордонників збиралися під диктовку, нібито у самогубстві винна матір, а слідством інші версії ніж самогубство не розглядалися.

Коли матір Оксана приїхала із Новоукраїнки, що на Кіровоградщині, до військової прокуратури Ужгорода, щоб дізнатися правду про смерть свого єдиного сина – Олег Ціцак особисто перервав її допит як потерпілої та відмовив у доступі до справи. Олег Ціцак ввів в оману матір, що проводяться усі необхідні слідчі дії хоча такі по факту розпочалися лише після 30-годинного нічного пікету громадськості приміщення військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Також він обманув матір у тому, що мовляв доказів, які б давали підстави підозрювати когось у вбивстві відсутні.

Навіть при наявності судово-медичної експертизи, яка встановила тілесні ушкодження Артема 20 липня матері загиблого прикордонника було повторно відмовлено у визнанні потерпілою.

Лише першого серпня після скарги адвокатів до суду прокуратура перекваліфікувала справу на умисне вбивство нібито після проведення двох експертиз, хоча докази насильницької смерті прокурорам були відомі ще в день смерті.

Наразі через резонанс, який отримала дана справа, військового прокурора Ужгорода Олега Ціцака перевили із Закарпаття в зону АТО.

Матір загиблого прикордонника Артема Філоненка отримала шанс на справедливе розслідування убивства сина, яке Ціцаком кришувалося.

По факту Олег Ціцак разом із підлеглими слідчими є пособниками вбивці Артема Філоненка і дії Ціцака повинні кваліфікуватися за ч.5 ст. 27 та ч.1 ст. 115 КК України: співучасть у вчиненні злочину шляхом пособництва. Однак, за заявами адвокатів кримінальне провадження проти Олега Ціцака не розпочато, а заяви про злочин передані на розгляд йому ж самому.

Довідка про О.Ціцака:?
О.Ціцак – колишній суддя Ужгородського міськрайонного суду, а за неофіційною інформацією є кумом народного депутата Віктора Івановича Балоги. http://prokurorska-pravda.today/…/prokurorom-uzhgorodskogo…/

У вересні 2014 року О.Ціцак був затриманий у стані алкогольного сп’яніння за кермом https://trubyna.org.ua/…/skandalnovidomoho-suddyu-iz-zakarp…/

10 липня 2008 року О.Ціцак відпустив підозрюваного у хабарництві чиновника, який вже притягався до службових злочинів та не бажав здати свій закордонний паспорт https://zaxid.net/uzhgorodskiy_sud_vidpustiv_chinovnika_kot…

О.Ціцак був звільнений з посади судді після спроби рейдерського захоплення ТОВ «Закарпатське бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник». Щоб не піти з посади з ганьбою після подання про звільнення – О.Ціцак написав заяву за власним бажанням. http://www.vru.gov.ua/Docs/rada06-12-2010result.pdf

Великий досвід роботи на державних посадах дозволив Олегу Ціцаку назбирати чималенький автопарк. Родина прокурора володіє Harley-Davidson 2008 року, квадроциклом Kawasaki 2005 року, люксовим авто BMW M-5 2009 року та бюджетним Peugeot 307 SW 2005 року. https://www.radiosvoboda.org/a/28226230.html

Будучи військовим прокурором Олег Ціцак неодноразово підтримував закриття справ проти злочинців у погонах як от зґвалтування у стінах Управління СБУ в Закарпатській області, підроблення протоколів проти учасників АТО тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *