Ганичі одноголосно проголосували проти будівництва міні-ГЕС на р.Тересва (документ)

Ганичі одноголосно проголосували проти будівництва міні-ГЕС на р.Тересва (документ)
Ганичі проголосували одноголосно проти МГЕС на р.Тересва!
Щойно відбулись збори мешканців Ганичів, оскільки як стало відомо на початку громадські слухання були перенесені на невизначену дату розпорядженням голови села А.Фіцай, що було видано вчора, а оприлюднено десь в районних інтернет-ЗМІ в ніч на сьогодні.
Тому щоб раз і незавжди було збережена їх річка і не допущено еко-лиха на р. Тересва, мешканці проголосували  ПРОТИ одноголосно.
Голова Тячівської РДА Василя Дем’янчук від 9 серпня офіційно звернувся до голови Закарпатської ОДА Г. Москаля з проханням скасувати розпорядження РДА про розроблення детальних планів територій під будівництво каскаду з 8 ГЕС на р. Тересва, підписаних заступником голови РДА Михайлом Полажинець 25 травня 2017 (##202-205). Дані розпорядження стосувалися забудови МГЕС на територіях сіл Калини, Бедевля, Біловарці і Ганичі.
Підставою даного звернення очільника району  – це суспільний резонанс та незадоволення місцевих громад, викликаний планами будівництва ГЕС, які презентував екс-депутат облради, представник забудовника ТОВ “Гідроресурс-Тересва”, керівник Закарпатської агенції із залучення інвестицій та господарського розвитку територій Віктор Трикур
РМО “Екосфера”, громадські активісти, правозахисники і небайдужі мешканці Тячівщині висловлюють вдячність правильній свідомій позиції В. Дем’янчука і ставимо в приклад для наслідування голові Хустської РДА Н.Павлію. Оскільки останній навпаки лобіював ці процеси на Хустщині допоки Г.Москаль під тиском громадськості не скасував розпорядження Н.Павлія 20 липня як такі, що суперечать інтересам громад і громадян.
Віталій Грегор.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *