Закарпатська поліція знищила вилучену в громадян зброю

Закарпатська поліція знищила вилучену в громадян зброю

На ужгородському заводі «Турбогаз» представники обласної поліції знищили зброю, вилучену протягом четвертого кварталу 2016-го та першого кварталу 2017 року

Згідно з наказом МВС України №314 від 1999 року, сьогодні, 18 серпня, Комісія Головного управління Нацполіції у Закарпатській області знищила зброю, вилучену в кінці 2016 року та на початку 2017-го, загалом за шість місяців.

Йдеться про добровільно виданий громадянами арсенал, а також зброю, вилучену під час обшуків, у рамках кримінальних проваджень та безпосередньо на місцях злочину.

У котлі на заводі «Турбогаз» в Ужгороді переплавили 15 рушниць, 34 газових та травматичних пістолети, 8 обрізів та 50 одиниць холодної зброї.

Процедура знищення зброї, боєприпасів до зброї, спеціальних засобів здійснюється в присутності технічної комісії. До вагранної печі, температура у якій перевищує 1000 градусів, по черзі закидують одиниці зброї. У вогні вона переплавляється, а свинець, отриманий у результаті переплавляння – утилізовується. На зброю, бойові припаси, спеціальні засоби, що категоруються технічною комісією, складається акт, який підписують голова та члени комісії і затверджує начальник ГУНП.

«Знищення вилученої, знайденої та добровільно виданої громадянами зброї відбувалося шляхом переплавлення у вагранній печі на ужгородському заводі «Турбогаз», – підсумував заступник начальника Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Іван Пеняк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *