Розлючені селяни перекрили дорогу в закарпатській Ільниці

31 липня 2013 року мешканці вулиці Коцюбинського в селі Ільниця Іршавського району на Закарпатті перекрили дорогу до будівельного майданчика місцевому підприємцю Михайлу Ляшку, який знехтувавши думкою громади, самовільно розпочав будувати готель на вулиці. Внаслідок будівельних робіт зруйновано дорогу. Конфлікт між громадою й підприємцем розв’язав помічник-консультант уповноваженого парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” в Закарпатській області Валерія Чернякова – Михайло Мочан.

 Жителі вулиці Коцюбинського перекрили дорогу зранку, не допускаючи великовантажні машини до місця будівництва. Тоді близько 4-х десятків ільниківців звернулися до свободівця Михайла Мочана, аби втрутився й допоміг розв’язати тривалий конфлікт між громадою та місцевим підприємцем.

Помічник народного депутата вислухав думку людей та провів громадське зібрання, на яке запросили Ільницького сільського голову В. Симканича та депутата від вулиці Коцюбинського. Громада спільно висунула вимоги підприємцю Михайлу Ляшку щодо негайного ремонту дороги, чим розв’язала “дорожній” конфлікт. Щоб пересвідчитись у виконанні вимог, мешканці обіцяли дорогу розблокувати після завезення десятка машин гравію. Підприємець погодився та почав завозити на вулицю Коцюбинського необхідний матеріял для ремонту.

Ільниця ільниця2 ільниця3

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *