Балога заступився за особу, що планувала його вбивство

тимошенко балога “Мін’юст каже, що рішення ЄСПЛ по ЮВТ повністю виконане, але при цьому вона досі не на волі. Парадокс. Хлопці, невже ви не розумієте, що закопуєте державу з цим рішенням по Юлі? Так, ситуація така, яка є, але навіть припустимо, що ви праві, вам все одно ніхто не вірить. Це не те питання, яке вирішується по тупих понятіях! Все не так просто, бо йдеться про Україну, державність і 45-мільйонний народ”.
А ще недавно  тодішній Голова Секретаріату Президента Віктор БАЛОГА просив Службу безпеки України перевірити інформацію про причетність прем`єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО до підготовки замаху на його життя.

Про це йшлосяся в листі В.БАЛОГИ до виконуючого обов`язки голови СБУ Валентина НАЛИВАЙЧЕНКА. У Секретаріаті Президента підтвердили достовірність цього листа.

Балога лист

 

Балога лист2

«Останнім часом з надійних джерел до мене надходить інформація про підготовку планів мого фізичного усунення через діяльність на посаді Голови Секретаріату Президента України», – пише в листі В.БАЛОГА. Він стверджує, що замовником цього замаху є Ю.ТИМОШЕНКО: «За наявними даними, ініціатором і замовником розроблення конкретних дій, кінцевою метою яких має стати моя смерть, є Прем`єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО. За її розрахунками, таким чином буде знято останній бар`єр для досягнення нею найвищої влади в країні – поста Президента України”. В.БАЛОГА стверджує, що за задумом організаторів злочинні наміри буде здійснено одним з трьох способів – отруєння, за допомогою інсценування дорожньо-транспортної події, вбивство з використанням вогнепальної зброї або вибухівки. Голова СП в листі докладно описує кожен з можливих способів замаху на нього і наголошує, що вважає отриману ним інформацію про підготовку планів замаху на його життя достатньо серйозними, і такою, що потребує негайного реагування СБУ та Управління державної охорони.

27 серпня 2008 р. начальник прес-служби СБУ Марина ОСТАПЕНКО повідомила, що Служба безпеки встановила особу підозрюваного в здійсненні погрози фізичної розправи на адресу В.БАЛОГИ. «На сьогодні встановлено особу, яку підозрюють у здійсненні погроз, і з`ясовується, чи не пов`язані вони з державною діяльністю голови Секретаріату, тобто, чи не були вони здійснені з метою вплинути на ухвалення тих чи інших державних рішень», – сказала М.ОСТАПЕНКО. Водночас вона пояснила, що приводом для перевірки СБУ стало звернення від 24 червня 2008 р.  В.БАЛОГИ про надходження від керівництва Кабінету Міністрів України погроз на його адресу про фізичну розправу.

Коли Віктор Балога був щирим тоді, у 2008 р. чи зараз,  у 2013?

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *