Міністр юстиції хоче перенести введення нових правил оцінки нерухомості

Глава Міністерства юстиції Олена Лукаш запропонує на засіданні уряду розглянути питання перенесення термінів вступу в силу нового порядку оцінки нерухомості для цілей оподаткування.

Копия податок

Про це вона повідомила журналістам перед засіданням Кабміну, передає “Інтерфакс-Україна“.

“З 1 серпня набувають чинності нові правила оподаткування. Це дуже серйозна проблема, оскільки на сьогодні в 62 рази менше оцінювачів, ніж було раніше. І з урахуванням того, що серед громадян затребувані 4 тис нотаріальних дій, то, безумовно, така незначна кількість оцінювачів… ускладнить доступ громадян до реєстрації. Сьогодні я буду пропонувати колегам відстрочити або який-небудь іншим способом вирішити проблему”, – сказала вона.

Лукаш також відзначила необхідність надати можливість всім бажаючих пройти навчання для отримання сертифікату оцінювача нерухомості для цілей оподаткування.

“Я також сьогодні буду пропонувати колегам, щоб ті особи, які сьогодні вже сплатили такі оцінки, а термін їх дії 6 місяців, мали право ними користуватися і сьогодні, і завтра, і протягом усього терміну, на який видано документ”, – додала вона.

Як відомо, з 1 серпня фізичні особи, що продають рухоме і нерухоме майно, повинні отримувати оцінку майна для сплати податків виключно у спеціалізованих оцінювачів.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *