Побутові розбірки між закарпатськими ромами завершилися вбивством жінки

По обіді 1липня в Берегово по вул. Тіноді, неподалік місця компактного поселення ромів, було знайдено місцеву ромку з наявними ножовими пораненнями.  Медики, що прибуло до місця трагедії, намагались реанімувати потерпілу, однак остання померла в реанімобілі під час слідування до лікарні.
Як стало відомо з джерел в органах поліції, основною версією вбивства є конфлікт на побутовому рівні, втім деталі інциденту поліція не поширює. Стало відомо про розгляд можливих версій інциденту з «зовнішнім слідом» та вбивством на етнічному грунті.  Однак, відпрацюванням місця злочину та опитуванням місцевих мешканців не виявлено жодних сторонніх осіб, які б перебували в ромському поселенні в день інциденту. Зі слів поліціантів опитувані місцеві роми  не були відкритими у спілкуванні і намагались приховати певні деталі інциденту, які б пролили світло на ситуацію.
Наразі зібрані поліцією докази вказують на вбивство ромки внаслідок конфлікту на побутовому рівні серед мешканців місцевого поселення ромів. Повідомляє groza-news.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *