Пацієнти Ужгородської міської лікарні повинні отримувати безкоштовну томографію (документ)

Пацієнти Ужгородської міської лікарні повинні отримувати безкоштовну томографію (документ)

Заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак повідомив, що ремонт томографа Ужгородської міської лікарні завершиться у липні-серпні 2018 року і його послуги будуть безкоштовними для пацієнтів. Наразі хворі користуються послугами платного приватного томографа.

Але не всі згодні з таким станом речей. Редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак з цього приводу зазначила на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Там, на мій погляд не все чисто з приватним томографом. Як лише він з’явився поряд з державним, відтоді і почалась карусель, що томограф безоплатний нібито не працює..Наспрадві, він працював, просто лікар кудись уходив і його ніколи не було на місті. Люди не хотіли довго чекати, і переходили до приватного… Там завжди всі на місцях і завжди все працює. Я особисто в цьому переконалась ще на початку 2017 року. Розшукувала по всій лікарні лікаря того, що мав би робити обстеження. А потім, він мабуть дійсно вийшов з ладу.. А влада забула купити на нього запчастини і поремонтувати.. Треба дослідити чи сам він зламався і чи не зацікавлений хтось з лікарні в отриманні прибутку з приватного томографу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *