Пацієнти Ужгородської міської лікарні повинні отримувати безкоштовну томографію (документ)

Заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак повідомив, що ремонт томографа Ужгородської міської лікарні завершиться у липні-серпні 2018 року і його послуги будуть безкоштовними для пацієнтів. Наразі хворі користуються послугами платного приватного томографа.

Але не всі згодні з таким станом речей. Редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак з цього приводу зазначила на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Там, на мій погляд не все чисто з приватним томографом. Як лише він з’явився поряд з державним, відтоді і почалась карусель, що томограф безоплатний нібито не працює..Наспрадві, він працював, просто лікар кудись уходив і його ніколи не було на місті. Люди не хотіли довго чекати, і переходили до приватного… Там завжди всі на місцях і завжди все працює. Я особисто в цьому переконалась ще на початку 2017 року. Розшукувала по всій лікарні лікаря того, що мав би робити обстеження. А потім, він мабуть дійсно вийшов з ладу.. А влада забула купити на нього запчастини і поремонтувати.. Треба дослідити чи сам він зламався і чи не зацікавлений хтось з лікарні в отриманні прибутку з приватного томографу.