Петров висловився про братів слов’ян та закінчення ери “балогану” в Закарпатській облраді

Петров  висловився про братів слов’ян та закінчення ери “балогану” в Закарпатській облраді
Про це колишній голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров пише в дописі у Фейсбук.
Про нові союзи.  Як й наша держава шукає нові стійкі, дієздатні та продуктивні форми співпраці накшталт союзного трикутника Київ -Варшава-Лондон, так й обласний політикум на регіональному рівні визначається із новою формою існування, природа якої не буде контрверсійною. Схоже “балоган” очікує свого прогнозованого закінчення.
Очевидно, що Петров натякнув про те, що незабаром відбудеться переформатування в Закарпатській обласній раді.
Зараз йдуть інтенсивні переговори про створення нової більшості в облраді за участі у партій «Слуга народу», частини «Рідного Закарпаття», «Батьківщини»,  «За Майбутнє» та КМКС, при негласній підтримці “Європейської Солідарності”.
Головною метою ного об’єднання, яке режисуєся Офісом Президента, є відставка голови Закарпатської облради Володимира Чубірка (“Рідне Закарпаття”) та повне усунення від впливу на просеси “Команди Андрія Балоги”.
Хочеться зазначити, що  після недоречного  висловлювання голови Закарпатської ОДА Віктора Микити про «російських братів» питання участі «Європейської Солідарності» по підтримці ініціативи  місцевих «Слуг народу» є проблематичним, адже голова осередку  Іванна Климпуш-Цинцадзе окреслила червоні лінії для фракції «Солідарність» в Закарпатській облраді 

У коментарях до свого допису у Фейсбук Олексій Петров також відповів на запитання про слова Віктора Микити “там проживають наші брати. Населення – це наші брати, дійсно. Але керівництво Росії, на жаль, воно є недружнім».

Олексій Петров зазначив: “пан Голова думаю мав на увазі, що всі слов’яни. Росіяни сьогодні важко інфіковані кремлівською пропагандою. Я вже 8 років не спілкуюсь з родичами з РФ. І мені здається, що хвороба прогресує”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *