Іванна Климпуш-Цинцадзе окреслила червоні лінії для фракції «Солідарність» в Закарпатській облраді

Іванна Климпуш-Цинцадзе окреслила червоні лінії для фракції «Солідарність» в Закарпатській облраді

Про це пише у своєму телеграм каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/130

❗️Іванна Климпуш-Цинцадзе «дала по рукам» членам фракції «Солідарність» в Закарпатській облраді.

❗️Заява народної депутатки, яка очолює політсилу Порошенка в області про те, що президент Зеленський має негайно відправити Голову Закарпатської ОДА Віктора Микиту у відставку через його висловлювання про «російських братів», пішла у розріз з договірняками депутатів «Солідарності» з представниками місцевих «Слуг народу».

❗️Кіно закарпатських порошенківців та слуг полягало в тому, що «Солідарність» виторговувала собі у майбутній коаліції, яку зараз ліплять у форматі «Слуга народу», частини «Рідного Закарпаття», «Батьківщини» партії  «За Майбутнє» та КМКС, посаду голови Бюджетної комісії облради, зливаючи свого заступника голови облради Василя Дем’янчука.

 ❗️Останній і так нічого не вирішує, а ми будемо і в опозиції до влади, і контролюватимемо багатомільярдний бюджет Закарпаття. Взамін даватимемо голоси для більшості.

❗️Подібні дії можуть трактуватися, як «політична проституція».

❗️В ході розмови з одним з закарпатських депутатів, який просив утриматися від надзвичайно різких заяв, Іванна сказала, що вона за Україну і не збирається поступатися у цьому принциповому питанні.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.