Голова Закарпатської ОДА пояснив свої висловлювання щодо “братів” на території Росії

Голова Закарпатської ОДА пояснив свої висловлювання щодо “братів” на території Росії
Виступ голови Закарпатської ОДА на позачерговій сесії обласної ради викликав досить бурхливу реакцію соцмереж та ЗМІ.
Більшість коментаторів обговорювала одну цитату: “Там проживають наші брати. Населення – це наші брати, дійсно. Але керівництво Росії, на жаль, воно є недружнім».
Віктор Микита на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук пояснив свої висловлювання наступним чином:
“Окремі суб’єкти поширюють у мережі вирвану з контексту інформацію про мій виступ під час сесії обласної ради і подають її у маніпулятивній формі.
Щодо вислову «…і там проживають наші брати», то хочу нагадати вищевказаним особам, що на території РФ проживає 10 – ти мільйонна українська громада, яка перебуває під постійним інформаційним тиском країни-агресора.
І від того, що вони з різних причин сьогодні живуть на території Росії, можливо мають громадянство та важко працюють для того, щоб прогодувати родини – українцями вони бути не перестали.
Тому для них сьогодні має звучати риторика об’єднання, а не риторика погроз. Вони – частина України, частина нашого народу, яка сьогодні проживає в інших територіальних межах.
А щодо провокацій та маніпуляцій – ми звикли до цього, розуміємо мету цих суб’єктів послабити виконавчу владу на місцях та дискредитувати органи державної влади.
Ми знаємо, хто ви і які у вас наміри. У вас нічого не вийде.
Слава Україні!
Героям слава!”
Свою оцінку цій події дав і Павло Федака, голова крайового товариства “Просвіта” на своєму телеграм-каналі – https://t.me/P_Fedaka/129
Про «братів росіян» у виконанні голови Закарпатської ОДА Віктора Микити.
5 разів повністю прослухав його промову на позачерговій сесії Закарпатської облради, щоб не виривати з контексту окремі слова.
Почув і про інформаційну війну Росії проти України і про готовність одіти форму типу піксель, взяти зброю в руки і дати відсіч Російській Федерації.
Але почув та побачив і «ложку дьогтю в бочці меду»: “Там проживають наші брати. Населення – це наші брати, дійсно. Але керівництво Росії, на жаль, воно є недружнім».
До чого був цей «ліричний» відступ полковника СБУ, який воював з цими «братами»на сході України, я не знаю.
На своїй сторінці у мережі Фейсбук голова ОДА каже, що мав на увазі те, що на території РФ проживає 10 – ти мільйонна українська громада, яка перебуває під постійним інформаційним тиском країни-агресора.
Можливо мав на увазі, але сказав так, як сказав. Слово – не горобець. Вилетить – не піймаєш …
Додаю відео повного виступу Віктора Микити без обрізок та маніпуляцій ( загалом 4 хв. 22 секунди).
Відео за посиланням – https://t.me/P_Fedaka/129

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *