Перечинська міліція пішла у народ

Днями начальник сектору кадрового забезпечення Перечинського райвідділу міліції Мирослав Підгородський провів виїзний прийом громадян у селі Тур’я Пасіка цього району.

 

 З сільським головою Михайлом Малешом та жителем села Романом під час прийому було обговорено питання щодо створення громадського формування на території сільської ради. Як відомо, громадське формування створюється на добровільних засадах громадянами у кількості не менше 10 осіб. Сільський голова запевнив, що сприятиме, в рамках закону, таким ініціативам громадян. А міліція, запевнив  Мирослав Юрійович, надаватиме всю необхідну правову допомогу.

міліція2

 

 На прийомі громадян був присутній дільничний інспектор міліції Роман Павлич, який обслуговує даний населений пункт. Він зауважив, що у Тур’я Пасіці проживає понад 500 осіб ромської народності. Самі роми прийшли до керівництва райвідділу на прийом з наболілою проблемою – відсутність земельних ділянок для заготівлі сіна. У багатьох є коні, кози, а годувати зимою їх не буде чим.

 

 З питанням навчання у вищих навчальних закладах системи ОВС до Мирослава Підгородського звернулася працівниця сільської ради. Жінка має сина-десятикласника, що вирішив стати міліціонером. Ось і вирішила дізнатися жінка про правила вступу та про пакет документів, який необхідно зібрати, аби в майбутньому плани її сина здійснилися. На своє питання вона отримала кваліфіковану та повну відповідь, бо звернулася до начальника кадрового забезпечення.

 

 Наостанок, сільський голова подякував дільничному Павличу за добру роботу і наголосив, що у їх «шерифа» в селі непохитний авторитет та повага.   

Мирослава Пекар,

Перечинський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *