Павло Федака спростував заяви нардепа Миколи Тищенка про захоплення озброєним російськомовним спецназом будівлі Закарпатської обласної ради (відео)

Павло Федака спростував заяви нардепа Миколи Тищенка про захоплення озброєним російськомовним спецназом будівлі Закарпатської обласної ради (відео)
Голова Закарпатського крайового товариства “Просвіта” Павло Федака спростував заяви нардепа Миколи Тищенка про захоплення озброєним російськомовним спецназом будівлі Закарпатської обласної ради.
Павло Федака заявив, що знаходився безпосередньо в приміщенні облради, спецпризначенців Національної поліції викликав Олексій Петров для особистого захисту, боячись народного гніву, адже на вулиці проходив мітинг медиків, бібліотекарів, працівників культури та закладів позашкільної освіти проти закриття їх установ. Замість того, щоб добровільно написати заяву про складення повноважень, Олексій Петров прикривався поліцейськими зі спецпідрозділів.
Щодо світлин з людьми у мілітарній формі, які демонстрував Микола Тищенко, то на них були учасники бойових дій на чолі з В’ячеславом Харченко, які підтримали протести мітингувальників і в них не було зброї.
Щодо звинувачень у сепаратизмі, Павло Федака зазначив, що він представляє найстарішу українську громадську організацію краю, товариства “Просвіта” в Ужгороді було засновано у 1920 році і відтоді закарпатці виборювали своє право жити в незалежній Україні, у 1939 році проголосили Карпатську Україну.
Павло Федака закликав Миколу Тищенко не розхитувати політичну ситуацію на Закарпатті, в області достатньо підрозділів ЗСУ, СБУ, Нацполіції, Нацгвардії, Прикордонної служби, тому не треба робити такі необдумані заяви і звинувачувати закарпатців у сепаратизмі.
Павло Федака закликав Президента України Волододимира Зеленського забрати із Закарпаття Олексія Петрова, який не справився із своїми завданнями і створює напругу у суспільстві та запропонував перевести назад до Києва голову Закарпатської організації партії “Слуга Народу” Миколу Тищенка, який поширює неперевірену інформацію та розповсюджує чутки, які невідповідають дійсності.
Павло Федака заявив, що українська громадськість краю ініціює форум, головним гаслом якого буде гасло – Закарпаття – це Україна!
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *