Народний протест під стінами Закарпатської облради зніс її голову Олексія Петрова ( відео)

Народний протест під стінами Закарпатської облради зніс її голову Олексія Петрова ( відео)

Намагання об’єднати 15 медзакладів ліквідувати обласну бібліотеку для дітей та юнацтва та три заклади позашкільної освіти спричинило масові протести під стінами Закарпатської обласної ради. Кілька сотень мітингувальників надихнули “ударну” групу з числа атовців, яка пройшла до приміщення Закарпатської облради і вимагала відставки Олексія Петрова.

За 10 хвилин до початку сесії Олексій Петров  видав розпорядження про перенесення сесії на 29 листопада. Але було пізно. У сесійній залі зібралися 36 депутаів, які обрали головуючого – Володимира Чубірка, а відтак проголосували за відставку Олексія Петрова з посади голови облради ( за – 35 голосів).

У своєму коментарі для журналістів голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров назвав сьогоднішню сесію нелегітимною і повідомив, що вже звернувся до правоохоронних органів:

– Те, що відбувається, є порушенням усіх правових норм і має ознаки самоуправства. Я, звернувся з цього приводу до прокуратури та поліції з метою реагування на ці дії, – зазначив Олексій Петров.

Нового голову на цьому засіданні не обирали.

/

На відео: оголошення результатів таємного голосування за відставку Олексія Петрова.

/

http://

/

 

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *