Категорії Новини

Олег Куцин: «Влада, яка почала стріляти у власний народ, мусить піти”

25 січня 2014 року о 14:00 в Ужгороді перед будівлею Закарпатської ОДА зібралася велелюдна громада, яка вимагали піти із посади голову облдержадміністрації “регіонала” Олександра Ледиду, а депутатів з Партії регіонів переходити на сторону народу.

куцин

Мітингувальники вигукували гасла “Відставка!”, “Зека геть!”, “Влада — протітушки!». Влада оточила себе «тітушками», прибічниками з чиновників, яких нашвидкоруч зганяла на так званий антимайдан. Туди ж нагнали правоохорнців і зробили вигляд, що в державі нічого не відбувається.
Слово взяв голова Закарпатської обласної організації Всеукраїнского об’єднання “Свобода” Олег Куцин, який нагадав прибічникам кривавого режиму: “Я опозиціонер і нагадую вам, що на мирному Майдані пролилася кров за права і свободи. Люди загинули від катувань і бойової зброї. Шлях неповернення вже позаду. Влада, яка почала стріляти у власний народ, повинна піти”.
Після цього учасники ужгородського Майдану зібралися біля пам’ятника Тарасові Шевченку на народне віче, де свободівець Олег Куцин повідомив про рішення відкритої ради Закарпатського Майдану. “Ми сьогодні перед ОДА розгортаємо цілодобовий Штаб національного спротиву закарпатського Майдану, який буде працювати до остаточної перемоги над режимом. Ми не підемо доти, поки “регіональна” влада не подасть у відставку.”.
Також націоналіст повідомив, що в понеділок на 11:00 скликається позачергова сесія Закарпатської обласної ради, на якій депутати висловлять недовіру керівнику области Олександру Ледиді. Після цього всі опозиційні депутати обласного та місцевих рівнів проведуть збори з утворення Народної обласної ради Закарпаття. Свободівці та активісти Майдану розставили намети і почали організацію штабу національного спротиву, забезпечення теплим одягом, харчами та дровами тощо.
На віче виступили численні представники громадськости, які засудили дії “регіоналів”, що своїм мовчанням і підтримкою цього режиму продовжують в Україні утримувати диктатуру режиму. Активісти закликали містян до активної громадянської позиції, яка нині має вирішальне значення для української нації.
Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *