Яценюк погодився очолити уряд

яценюкЛідер “Батьківщини” Арсеній Яценюк зі сцени Євромайдану заявив, що приймає пропозицію Януковича очолити уряд і не боїться такої відповідальності. Він також розповів, про що сьогодні опозиція говорила з Президентом.

“Наша країна поставлена владою на межу розколу. Наша країна поставлена владою на шлях братовбивства і кровопролиття. Ви знаєте, чому Янукович розмовляв з нами? Тільки тому, що ви тут. Це наша заслуга. Янукович говорив з вами”, – сказав Яценюк.

Опозиційні політики закликали українців не відступати і продовжувати стояти на Майдані.

Він зауважив, що проти тисяч людей порушено кримінальні справи. “Наша відповідальність – звільнити кожного”, незалежно з якого регіону затримані люди, – заявив Яценюк.

Першою вимогою опозиціонер назвав “звільнення кожного нашого побратима”. Друга вимога – всі кримінальні справи повинні бути закриті і люди випущені на свободу. Ці пункти, за словами лідера “Батьківщини”, прийняті владою.

Читайте також: Янукович погодився на амністію для учасників протестів

Третє – скандальні закони повинні бути скасовані у парламенті в вівторок. Четверта вимога – це нова українська влада. Яценюк зауважив, що погодився на пропозицію Януковича очолити уряд і не боїться відповідальності за країну.

“Ми не боїмось відповідальності за Україну. Ми йдемо в Європейський Союз, що передбачає звільненя Юлії Тимошенко”, – сказав депутат.

П’ятою вимогою опозиції є нова українська Конституція, Конституція 2004-го року.

“Ми не сходимо ні з однієї позиції. У вівторок – судний день. Ми не віримо жодному слову, ми віримо тільки результатам”, – підсумував Яценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *