Скандальний ужгородський депутат покинув лави Партії Регіонів

РумянцевЯк стало відомо виданню “Трибуна”, член фракції Партії Регіонів в Ужгородській  міськраді Тарас Румянцев заявив про вихід з неї. 

Причиною виходу стали  неприйнятні, антилюдські методи поводження з опонентами, а саме, вбивство Юрія Вербицького та катування викраденого Михайла Гаврилюка, котрим на думку Тараса нема виправдання, а ці люди є справжніми героями України.

 

 

4 comments

fox says:

Ренегат він, ну що поробиш. З початку працював на Рату, потім перебіг до Батьківщини, через деякий час подався у лоно Партії регіонів, а тепер вже старіє, слабшає, розуміє, що краще піти з політики. Тарасе Тарасе, в політику треба йти з міцними нервами

Міша says:

Ну по-перше, звичайно така реакція, як в “fox” (я про коментарій) буде у всіх регіоналів. Тут немає нічого дивного – політичний ріст Партії регіонів давно йде до свого логічного завершення. І добре, що є люди, одиниці із тих, хто блище познайомився з їхнім оточенням та які розуміють абсолютно протиправну та антинародну політику влади, тому вони і виходять із їхніх рядів. Зауважте, навіть не з самої партії, а з фракції. Що стосується Тараса, правильний вибір! Абсолютна підтримка! І ще, будучи мажоритарником, він має повне право “культурно посилати” всіх тих, хто проходив за гроші і по партійних списках. Порада регіоналам: не зліться, ще трошки залишилось вашого майбутнього у владі.

Loci says:

Правильно зробив. Нахер ту банду!

Вадим says:

Правильно зробив Тарас. Ця паскудота убиває людей і з ними нормальним людям не по дорозі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *