Новопризначений Ужгородський військком зустрівся з керівництвом міста

Новопризначений Ужгородський військком зустрівся з керівництвом міста

Міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні з новим керівником Ужгородського об’єднаного  військового комісаріату Сергієм Зубачем, якого нещодавно призначили на посаду.
Участь у зустрічі взяли також заступник міського голови Олександр Білак, в.о. заступника міського голови Ігор Фартушок, радник міського голови Ростислав Приходько, заступник військового комісара Віктор Гресь.
Обговорили питання, яке наразі є дуже актуальним – триває весняний призов на строкову військову службу в Збройні Сили України, відповідно до нього, цієї весни на строкову службу повинні піти 60 ужгородських юнаків, з них 47 уже в квітні. Проводиться відповідна робота працівниками військкомату, до якої залучаються й керівники ЖРЕРів та ОСББ, щоб у повному обсязі виконати ці показники – наразі є проблеми, бо молоді люди ухиляються від виконання свого обов’язку. При цьому Сергій Зубач підкреслив, що це не мобілізація, строковиків не відправлятимуть у зону АТО.
На зустрічі, окрім організації роботи з призову, також піднімалося питання військово-патріотичного виховання – особливо у навчальних закладах. Міський голова Богдан Андріїв зазначив, що було б дуже добре, якби ужгородські школярі мали можливість зустрічатися із військовослужбовцями, що повернулися із зони проведення антитерористичної операції на сході країни, адже це люди, які є прикладом для молоді і підростаючого покоління.
Крім того, міський голова запевнив нового ужгородського військкома у подальшій підтримці військового комісаріату – міська рада і на цей рік передбачила фінансування програми з підтримки матеріально-технічного забезпечення військових формувань, які дислокуються в Ужгороді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.