На Закарпатті ефективно розслідують умисні вбивства

   вбивця  «Упродовж 2013 року на Закарпатті зареєстровано 29 випадків умисних убивств, з них 27 розкрито» – повідомив перший заступник прокурора Закарпатської області Андрій Бакай.

      «Згідно спільній вказівці, виданій керівництвом прокуратури та УМВС в Закарпатській області, – продовжив Андрій Васильович,- усі без винятку провадження за фактами умисних вбивств розслідують найдосвідченіші слідчі УМВС в області, а процесуальне керівництво здійснюють прокурори».
Завдяки цьому, майже у всіх кримінальних провадженнях досудове розслідування вже завершено, особи злочинців встановлено, а обвинувальні акти скеровані до суду. Прокуратурою області у всіх кримінальних провадженнях за фактами умисних вбивств забезпечено особливий контроль.
Особливо ретельно в області здійснюється перевірка за фактами безвісти зниклих осіб. Так, в умовах дії нового Кримінально процесуального кодексу при реєстрації відповідної заяви про зникнення особи проводяться весь комплекс слідчих і оперативних заходів для встановлення місця перебування особи.
«Зокрема, торік до правоохоронців надійшло 65 заяв про зникнення громадян, з них 56 осіб уже знайдені. З початку 2014 року була заява про зникнення двох неповнолітніх, яких також вже знайдено» – поінформував прокурор.
Ефективна координаційна діяльність прокуратури області забезпечує чітку та злагоджену роботу правоохоронних органів по розкриттю умисних вбивств та розшуку безвісти зниклих людей.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *