Прокуратура виявила масу порушень в діяльності Чопської мерії (ДОКУМЕНТ)

Прокуратура виявила масу порушень в діяльності Чопської мерії (ДОКУМЕНТ)

Ступак ЛУжгородський міжрайонний прокурор О.Андришин відреагував на звернення щодо порушень у діяльності посадових осіб Чопської міськради. А їх виявилося стільки, як на сучці блох.

Про це інформує громадський діяч Лариса Ступак.

За період з 09.07.13 по 14.02.14 я , громадянин України , Ступак Лариса , подала 20 інформаційних запитів на різні актуальні і суспільно важливі теми меру міста Чоп Галині Цар.
ЗУ « Про доступ до публічної інформації » мені впоміч! Ну цікавий я платник податків , що поробиш. Такі екземпляри рідко , але зустрічаються .
Хочу знати :
*** куди йдуть мої податки
*** Як покращують моє життя чиновники , чому не радяться зі мною , коли беруть в банках кредити на зарплату і хорошу премію для роздутого штату чиновників , обтяжуючи тим самим майбутнє нас і наших дітей ,
*** чому пенсіонерів не хочуть возити в маршрутках безкоштовно і скільки грошей за це « безкоштовне перевезення » перевізники відкушують від бюджету ,
*** чому МОЮ землю роздають , продають , дають в оренду , а мене не ставлять до відома , кому саме , скільки і якої землі віддали , *** чому так звані аукціони з продажу МОГО майна проводять у секретній обстановці і не повідомляють мені про результатах таких продажів.
*** Крім цього , я подала в обласну прокуратуру повідомлення про злочин директора КП ” ЧОППРОЕКТ ” ЕБатуріної – незаконний збір грошей з підприємців на ринку і на проїжджій частині.
*** Крім цього , я подала заяву про незаконність встановлених мерією тарифів на каналізацію і вивіз сміття.
*** Крім цього , я подала заяву в прокуратуру про незаконну масову вирізку дерев у місті .
*** Крім цього , я подала в прокуратуру вимогу на скасування рабського , кабального і НЕЗАКОННОГО рішення виконкому № 133 від 19.12.13г . яким узаконили феодалізм в моєму місті .
*** Крім того , я замовила експертизу листів з погрозами , які надсилались мені і друкувалися на принтері в мерії.

Як ви думаєте , цього достатньо , щоб ГалинаЦар розхвилювалася і стала в муках народжувати кляузи на мене? Ось вона і почала народжувати. Одну кляузу написали нібито обурені начальники всіх відділів міськвиконкому. Загальний зміст її зводився до того, що дії Ступак терористичні , паралізують роботу мерії , відволікають від цієї роботи на благо людей , і взагалі вона зловживає своїм правом на ІНФОРМАЦІЮ .
Днями стало відомо , що тепер обурені підприємці теж “написали ” кляузу на мене. З них я хабара начебто брала. Добре б ще придумали за що. Ніяких дозволів на діяльність у Чопі підприємцям не дають з 2005 року. Взагалі ніяких. За що ж тоді підприємці хабара платять нині керуючим справами у виконкомах ? У першої особи міста перше завдання зараз привести у відповідність до закону роботу своїх підлеглих.
Прокурор Андришин свою роботу зробив . Порушення знайшов. Тепер слово за Цар Галиною дружиною прокурора Царя Івана .

андришин3 андришин2 андришин андришин4

4 Comments

  1. ююююЙ. Я їм казала написати відповіді цій шаленій Ступачці. Казала, що так буде ліпше. А Галя вперлася, як той бик. Вже ту Ступачку розкусила : одразу швиденько треба відповісти, сісти у куточок и чекати, коли рване. А коли не відповідати їй, рване одразу. У Берегсазі таких шалених не є.

  2. АБВГД!!! Тобто, ЙоПеРеСеТе! Та не “на сучці блох”, а “у дурепи бздиків”. Ото ж треба, яка газдиня. А Андришин молодець, свою дупу за “царя и вітчизну” підставляти не хоче. Правильно робить, бо в царя дупа ширша, раз опинився вже у Березному.

  3. поки буде чоловік галини цар царювати в органах прокуратури,до того часу порядку в чопській міській раді не буде.його дружина впевнена,що чоловік завжди її підтримає,права вона чи ні.скориставшись цим безсоромна цариця порушує закон,чи не на кожному кроці,бо знає,що не буде за свої протиправні дії покарана.а народ,точніше виборці,які обрали її на цей пост( міського голови),хай терплять і нікуди не рипаються.самі винуваті у своєму виборі.тепер їм слід чекати до слідуючих виборів і бути дуже обережними,щоб не поміняти шило на мило.

  4. а можна подумати,що ти щось в берегсазі робила.та крім того,що завжди висувала своє рильце,треба було це робити чи ні,більш нінащо валовшна не була.так що краще закрий свій писок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *