Ужгородські вевешники вшанували воїнів-афганців

Днями в Ужгородському батальйоні внутрішніх військ відбулася пам’ятна зустріч особового складу батальйону з учасниками бойових дій в Афганістані.

 

 На зібранні був присутній підполковник запасу, колишній командир танкової роти Іван Шкіря та заступник командира ескадрильї з виховної роботи підполковник запасу Володимир Куло.

 Розповідали ветерани військовослужбовцям про важкі будні війни, про зламані людські долі, про трагедію радянського солдата й цинізм чиновників. Володимир Куло розповів про розпорядок дня ескадрильї, про бойові вильоти та героїзм офіцерів-льотчиків.

 

 Іван Шкіря згадав будні своєї танкової роти, бойові чергування своїх підлеглих, як вели вони переговори з бойовиками.

 Ветерани охоче відповідали на різні питання військовослужбовців, а найбільш активних нагородили памятним подарунком – книгою «В горах Авганістана», в якій зібрані відгуки і звернення бойових побратимів.

 Наостанок гості охарактеризували нинішню соціально-політичну ситуацію в державі. Нагадали військовослужбовцям про такі ключові моменти, як обовязок перед Батьківщиною, ратну службу на благо правопорядку та спокою громадян. Командирам побажали надійних і професійних підлеглих, солдатам – спокою в материнських очах та легкої служби.

 СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *