В Хусті масштабно відзначили Міжнародний день захисту дітей

В Хусті  масштабно відзначили Міжнародний день захисту дітей

 Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і вділяти любові чужим – це «основний закон» людяності в світі людей – закон любові. Про це ще раз нагадує Міжнародний день захисту дітей.

 В Хусті свято дитинства відзначили на високому організаційному рівні.

 Для дітлахів були організовані та проведені різноманітні акції, райдужні, веселі і розважальні конкурси, творчі вистави, спортивні змагання. Кульмінацією став яскравий запальний концерт у місцевому Будинку культури.

 З вітальним словом до дітей та дорослих звернулась начальник служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації Любов Вайнраух, яка закликала присутніх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді юні громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 Від імені депутата Закарпатської обласної ради Степана Деркача юних хустян привітав його представник Анатолій Бабич.

 У вітальному слові обласного депутата, зокрема, йшлося: “Любі діти, дівчатка і хлопчики! Ви – наше майбутнє! Бажаю Вам, перш за все, міцного здоров’я, успіхів у навчанні, розуміння з боку батьків та близьких. Кожен з Вас від природи має певні здібності й таланти, тож розвивайте їх, працюйте над собою, формуйте свій характер, волю, хороші звички. Любов, милосердя, повага до людей, сила духу – ось ті основні цінності, якими Ви повинні запастися, вирушаючи у життєву дорогу. І пам’ятайте – за будь-яких обставин, на будь-якому життєвому шляху, в першу чергу залишайтеся Людьми, не втрачайте своєї доброти, шануйте батьків та любіть свою країну!”

 Наприкінці свята всі його юні учасники отримали морозиво від обласного депутата С.Деркача. З упевненістю можна сказати, що кожне дитяче серце цього святкового дня було зігріте теплом і любов’ю.

 Юрій Блищак

діти діти2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *