Мирослава Копинець дасть благодійний концерт на захист Вільшанської психіатричної лікарні (відео)

Мирослава Копинець дасть благодійний концерт на захист Вільшанської психіатричної лікарні  (відео)

Відома співачка Мирослава Копинець дасть благодійний концерт на підтримку обласної психіатричної лікарні у с.Вільшани. Про це Мирослава повідомила на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

“Трибуна” раніше повідомляла, що небайдужі громадяни гостро розкритикували звіт представників Уповноваженого з прав людини щодо Вільшанської психіатричної  лікарні і розцінюють його як крок спрямований на ліквідацію цього важливого закладу у руслі медичної “реформи”.

До речі, у Вільшанській ОПЛ добре налагоджена художня самодіяльність, яка допомагає лікувати важку недугу.

Відео концертів за участі пацієнтів закладу опублікував колишній лікар Вільшанської психіатричної лікарні Віталій Баранов, який з цього приводу зазначив:

На прохання людей, що відгукнулися на проблеми Вільшанської ОПЛ, публікую ще відео.

Окремо варто сказати про людину, яка створила лікарню такою як вона є, бо це – мукачівець, Фома Фомич Чекан, син репресованого юриста із шанованої мукачівської сім’ї корінням з Лалова. Іменем покійного Фоми Чекана не названа жодна з вулиць, його нема в списку почесних громадян, але справа його живе, Вільшани були і залишаються добрим і людяним притулком для найбільш знедолених закарпатців.

Прошу вибачення за якість. Це мав бути документальний фільм про Вільшанську ОПЛ, але режисер Сергій Гаєвий і один із асистентів Konstantin Vidybida ​ передчасно померли, де плівки з основних двох камер – невідомо. Збереглося відео з третьої камери, яке знімав Василь Білогорка​. Звідти планувалося взяти лише декілька кадрів для нарізки, дякувати Богу що оператор зняв значно більше ніж вимагалося і цим подарував нам те, що збереглося в наших архівах.

Подія, до якої приурочений цей святковий концерт – 50-річчя лікарні. Про кожне відео є цікаві факти і опис у анотаціях на ютубі.

І найкраща новина – зірка класичної сцени, справжня донька закарпатської землі, чуйна, хороша людина Miroslava Kopynets​ планує провести у Вільшанській ОПЛ благодійний концерт для хворих, для привернення уваги і збереження унікального медичного закладу. Якщо комусь із митців небайдуже, якщо хтось має час і бажання – долучайтеся!

Сердечно дякую всім, хто звернув увагу і допомагає. Наш соціум не дуже турбується про хворих на психічні розлади, це не модно, але Бог все бачить.

Читайте також: Хроніки “доктора Шумахера” з Вільшанської психіатричної лікарні, яку хочуть тихенько закрити (відео)

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *