На Закарпатті директор школи пустила кров третьокласнику (відео)

 

Скандал із побиттям школяра вчителькою розгорівся у селі Верхня ГрАбівниця, що на Закарпатті. Учень розповідає, що його побила директорка школи, за те, що голосно гралися з однолітками на перерві. Інцидент відбувся в присутності класного керівника.
Про напружену ситуацію в педколективі розповідає класний керівник Ярослава Пастушенка ,- Аліна Сидова. Про те, що директорка вдарила Ярослава, каже не бачила, але почервоніння від удару на щоці помітила. Малий був у пригніченому стані. Також класний керівник заперечує, що кров із носа школяру зупиняла ватою. Натомість потерпілий третьокласник Ярослав Пастушенко, розповів, що директор освітньої установи і справді вдарила його по щоці, де з носу хлинула кров.

Директорку школи на місці застати не вдалося Наталія Сегедій, сьогодні пішла на лікарняний. В районному управлінні освіти, розпочали службову перевірку каже, начальник управління освіти Воловецькоі РДА Наталія Шутка, також місцева прокуратура за даним фактом відкрила кримінальне провадження.

На захист дитини виступили і батьки інших учнів початкової школи, вони подали колективне звернення з проханням звільнити директорку школи, інакше своїх дітей змушені будуть перевести до сусідніх Жденіівськоі або Підполоззянськоі шкіл.

Бабуся Ярослава, розповіла, що малий пережив величезний стрес, дитина часто прокидалася від страху вночі. Класний керівник Аліна Сидова характеризує Ярослава позитивно. Малий вчиться на відмінно і є старостою класу, вихований та неконфліктний, а от від конфліктної директорки його захищала неодноразово. Через інцидент, що мав місце у початковій школі села Верхня Грабівниця, дехто з батьків не хоче відпускати дітей до освітньої установи.

Були випадки, що через директорку Наталію Сегедій, переводили дітей у іншу школу. Чи працюватиме ця директор з методами не педагогічного виховання покаже перевірка, а крапки над і розставить звісно суд.

Ростислав Бегеш,

відео Спеціальний контроль

Loading...