Мукачівський підприємець переміг муніципалів (відео)

Мукачівський підприємець переміг муніципалів (відео)

Протокол мукачівських муніціпалів про адміністративне правопорушення від 13.06.17р. №687 / 17 підприємця Івана Лендєла є неправомірним, провадження закрито. Юридично обгрунтованих аргументів більше ніж достатньо (Документ, відео)

У цивілізованих країнах світу головним завданням влади є створення сприятливих умов для діяльності малого і середнього бізнесу, для заробітку приватних підприємців з метою сплати податків до місцевих бюджетів.
На прикладі міста №1 Мукачева все до навпаки, недолуга влада вибірково чинить усілякі перешкоди місцевому підприємцю займатися підприємницькою діяльністю, заробляти гроші і спонукає нерадивих до дачі хабарів та домовленостей із муніціпалами

Мукачівців закликають зупинити вакханалію місцевих муніципалів

Заперечення
На протокол про адміністративне правопорушення від 13.06.17р. №687 / 17

13.06.2017г. в належний мені «Салон меблів» по вул. Єсеніна, 5, знову прибули представ-ники ММКП «Муніципальна поліція» та вимагали пред’явити їм паспорт на вивіску магазина. Так як всіх документів на магазин я в приміщенні не зберігаю, то попросив їх направити мені інформаційний запит на що, вони відповіли, що складатимуть протокол. Я запропонував їм пред’явити мені іх направлення на перевірку та повноваження, та зареєструватися в журна-лі перевірок, але вони моє прохання залишили без уваги. Мої права мені не зачитували, а просто запропонували поставити підпис в протоколі який вони принесли заздалегідь написа-ний без моєї присутності, що я можу підтвердити відео файлом при необхідності та маю свідків які теж можуть це підтвердити.
В останні два місяці інспектори ММКП «Муніципальна поліція» ходят до мне в магазин як на работу, і жодного разу не пред”явили мені документи, які би регламентували їх повнова-ження. У відповідності до їх статуту:
4.1. Працівникам Підприємства при виконанні покладених на них обов’язків надається право:
– Вимагати від громадян та службових осіб, які порушують громадський порядок, пра-вила благоустрою міста, правила торгівлі та інші рішення міської ради та її виконавчих органів на території міста, припинення правопорушень та дій, що перешкоджають здійснен-ню повноважень Підприємства, виносити на місці усні попередження особам, які допустили малозначні адміністративні порушення, а в разі невиконання зазначених вимог, складати протоколи про адміністративні правопорушення;…
У зв’язку з чим клопочу запросити на засідання комісії інспектора ММКП Карпунець В.М.
В Правилах благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вули-чних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево, Розділом 17. Контроль за дотриман-ням законодавства у сфері благоустрою території міста, передбачено:
17.1. Згідно із законодавством державний контроль за дотриманням законодавства у сфері благоустрою території міста здійснюється місцевими державними адміністраці-ями.
17.2. Самоврядний контроль у сфері благоустрою населених пунктів здійснюється Мукачівською міською радою та її виконавчим комітетом.

17.4. Контроль у сфері благоустрою міста здійснюється Муніципальною поліцією, створеною рішенням Мукачівської міської ради та яка діє відповідно до статуту.
Тобто Мукачівська міська рада ДЕЛЕГУВАЛА проведення державного контролю за дотриманням законодавства у сфері благоустрою території міста – Муніципальній поліціі створеною рішенням Мукачівської міської ради. І те, що створений орган називається Муніципальна поліція не звільняє працівників ММКП, при проведенні державного контролю за дотриманням законодавства у сфері благоустрою території міста, від дотримання норм ЗУ “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, та Закону: «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
Але відповідно із Законом «Про благоустрій населених пунктів»:
Стаття 40. Самоврядний контроль у сфері благоустрою населених пунктів
1. Самоврядний контроль у сфері благоустрою населених пунктів здійснюється сільсь-кими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами.
2. Для здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, виконанням Правил благоустрою території населеного пункту, … сільські, селищні, міські ради можуть утворювати інспекції з благоустрою населених пунктів.

4. Положення про інспекцію з благоустрою населених пунктів затверджується відпо-відною сільською, селищною або міською радою на підставі Типового положення, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.
Тобто Закон абсолютно однозначно визначає орган, який МАЄ ПРАВО діяти в цій сфері «благоустрою населених пунктів» і не залишає місця для діяльності ново створеного органу як ММКП. Попросту кажучи, протокол складено суб’єктом, якому Закон такого права не надавав, що визначає цей протокол як нікчемний і не вимагає додаткового оскарження.
Я вважаю, що факт Порушення Закону при проведенні чергового контролю стосовно мого магазину – додаткового доведення не потребує.
Але з протоколу мені стало відомо, що на фасаді належний мені будівлі виявлено «розмі-щення вивіски», без техничного паспорту, чим порушено п.8.5 Правил благоустрою, забез-печення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево. Тому, якщо мені закидають порушення Правил, то з них і слід почати:
8.5. Розміщення вивісок власниками (користувачами) проводиться на підставі та відповідно до вимог Порядку, визначеного сесією Мукачівської міської ради та відповідно до технічного паспорта.
Тому має сенс повернутися до дати їх затвердження: 27.10.2014р Рішенням 67-ої сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання № 1250 були затверджені Правила.
А 31 березня 2016 р. Рішенням Міської ради №178 було затверджено Порядок розміщен-ня вивісок у місті Мукачево.
У протоколі «інспектори», не вказали: при виявленні вивіски, чи встановлювали вони дату її установки? Тому я повинен інформувати комісію, що вивіска була розміщена задовго до прийняття регуляторних актів місцевої влади, що передбачають відповідальність за їх порушення – в 2010 році. Я вже привик до того, що поліцейські, при виході на об’єкт не знайомляться із Законодавством України. Але Конституцію вони знати зобов’язані? Зокрема ст.58:
Стаття 58. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.
Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.
Крім того є ще постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 ТИПОВІ ПРАВИЛА розміщення зовнішньої реклами, з якої випливає:
48. Вивіски чи таблички:

Забороняється вимагати від суб’єктів господарювання будь-які документи для розміщення вивісок чи табличок, не передбачені законодавством…
Але скажу більше, у мене є паспорт на вивіску, але я його, як паспорт громадянина, в ки-шені не ношу, в зв’язку з чим всім контролюючим органам, які бажають на нього подивитись, слід мене повідомити заздалегідь, як то наказує ЗУ “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності “.
Після всього викладеного, я вважаю, безперечно, що при перевірці перівіряючими, і їх керівництвом було знову продемонструвано повну зневагу до законодавства України, у зв’язку з чим вважаю і теперішний протокол складений – не законно.
ДОДАТОК: ….
29.06.17р. І.П. ЛЕНДЕЛ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *