Мукачівців закликають зупинити вакханалію місцевих муніципалів

Мукачівців закликають зупинити вакханалію місцевих муніципалів

Журналіст Ростислав Бегеш закликав мешканців Мукачева не бути байдужими до зловживань, які чинять місцеві муніципали:

Мукачівська вакханалія із муніципальною поліцією, яка робить по замовлення місцевої влади Балоги та його оточення. В не правомірний спосіб вони домагаються закрити заклад місцевого підприємця та недати працювати . Іван Лендєл каже, що всі їхні приходи до нього в магазин фіксувала М- студіо починаючи від 12.04 17 , 13.04 17р 18.05 17 , 8 .06 17р і тепер знову має бути нова зустріч 29.06 17 вже на адмін комісії, куди запрошуємо всіх не байдужих о 14:45 .
Підприємці Мукачева , запрошуємо бути Вас не байдужими до рішень Мукачівського виконкому та прийти на засідання адміністративної комісії 29.06 17р О 14:45 , де буде вирішуватись конкретна справа проти підприємця , але байдужість може породити безстрашність проти всіх підприємців і завтра можете стати жертвами муніципальної поліції всі хто не бореться із не законними правилами Мукачівських чиновників!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Мукачівців закликають зупинити вакханалію місцевих муніципалів”

  1. У мене тільки одне запитання а де : прокуратура , поліція чи просто сам мер який має обов’язок захищати Конституцію та закони України , чи він тільки захищає власний бізнес Балогів !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *